Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Topacz

Ślęza ul. Główna 12, 55-040 Ślęza
http://www.zamektopacz.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Gizicka Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu 783 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Zamek Topacz

Andreas Wierus dyrektorem Zamku Topacz pod Wrocławiem

Data aktualności: 18-05-2015

 • Andreas Wierus dyrektorem Zamku Topacz pod Wrocławiem - Zamek Topacz

  Dyrektorem remontowanego hotelu konferencyjnego w Zamku Topacz w Ślęzie pod Wrocławiem został Andreas Wierus. To specjalista w branży hotelarskiej z 16-letnim międzynarodowym doświadczeniem.

   

  Andreas Wierus pochodzi z Niemiec, a jego kariera związana jest z dużymi międzynarodowymi markami, takimi jak Hilton International, Intercontinental, Accor, Radisson, czy Vienna International. Przez 16 lat pracował na ważnych stanowiskach, m.in.  Revenue Managera, dyrektora sprzedaży i marketingu, dyrektora operacyjnego, czy Hotel Project Managera w hotelach inwestora Wisher Enterprise w Polsce, Gruzji i na Łotwie. Nowy dyrektor Zamku Topacz ukończył Hotel Management Business School w Kolonii.

   

  Sale konferencyjne pod Wrocławiem


  W ostatnim kwartale br. planowane jest otwarcie odrestaurowanego serca kompleksu Zamku Topacz, czyli czterogwiazdkowego hotelu. Zamek Topacz dysponuje czterema salami konferencyjnymi mierzącymi od 130 do 650 mkw. Po ukończeniu remontu dostępna będzie jeszcze jedna sala o powierzchni 74 mkw. Hotel oferuje 45 pokoi, po remoncie zostanie oddanych kolejnych 10. Kompleks znajduje się w miejscowości Ślęza, 20 min drogi od centrum stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia i lotniska Copernicus oraz 2 km od autostrady A4.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: