Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zatoka Sportu

al. Politechniki 10, 93-590 Łódź
https://zatokasportu.lodz.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Zatoka Sportu

Sale konferencyjne w nowym kompleksie sportowym w Łodzi

Data aktualności: 11-10-2017

  • Sale konferencyjne w nowym kompleksie sportowym w Łodzi - Zatoka Sportu

    Zatoka Sportu to otwarty we wrześniu kompleks sportowy znajdujący się na terenie kampusu Politechniki Łódzkiej. Amatorzy pływania skorzystają tu z jedynego w Łodzi 50-metrowego basenu krytego, jest też oferta dla organizatorów spotkań. Miejscowe centrum konferencyjne obejmuje 3 sale, kolejno na 30, 96 i 208 miejsc, wyposażone w sprzęt audiowizualny.

     

     

    Loża VIP to niewielka przestrzeń z widokiem na basen kryty, w której na skórzanych kanapach można zorganizować narady dla maksymalnie 30 osób. Dwie większe sale, z widokiem na Kampus B Politechniki, rozdziela ściana przesuwna, a po połączeniu tworzą razem przestrzeń na konferencje na 300 uczestników. Na miejscu działa restauracja, w której można zamówić catering. Do programu szkolenia lub eventu można włączyć dodatkowe atrakcje, uwzględniające wykorzystanie potencjału Zatoki: basenu, ściany wspinaczkowej, trampolin, skoczni do wody czy hali sportowej.