Dwupiętrowy przeszklony budynek działającego od maja br. w Rzeszowie Apart Hotelu 12 kryje 3 klimatyzowane sale konferencyjne. Najmniejsza z sal pomieści 22 uczestników spotkania biznesowego w ustawieniu teatralnym. W połączeniu z drugą przestrzenią, na 52 osoby, daje możliwość zorganizowania konferencji na 86 gości w tym samym układzie. Sale są klimatyzowane, wyposażone w nagłośnienie, rzutnik multimedialny, ekran oraz wi-fi.

W trzeciej z sal, bankietowej, znajdującej się w działającej w Apart Hotelu 12 restauracji "Podpromie" można przygotować bankiet zasiadany na 150 gości lub konferencję na 86 osób w ustawieniu kinowym. Możliwa jest zmiana aranżacji sali w zależności od potrzeb.

W Apart Hotelu 12 znajduje się 16 klimatyzowanych apartamentów, złożonych z sypialni oraz pokoju z aneksem. Utrzymane w szarościach i brązach eleganckie pokoje wyposażone są m.in w TV LCD, lodówkę, miejsce do pracy. W budynku działa wspomniana restauracja "Podpromie", serwująca kuchnię polską i międzynarodową, oraz kawiarnia Wake Up Coffee.