Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Apart Hotel 12

Podpromie 12, 35-051 Rzeszów
http://aparthotel12.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Apart Hotel 12

Nowy aparthotel na konferencje w Rzeszowie

Data aktualności: 10-09-2018

 • Nowy aparthotel na konferencje w Rzeszowie - Apart Hotel 12

  Dwupiętrowy przeszklony budynek działającego od maja br. w Rzeszowie Apart Hotelu 12 kryje 3 klimatyzowane sale konferencyjne. Najmniejsza z sal pomieści 22 uczestników spotkania biznesowego w ustawieniu teatralnym. W połączeniu z drugą przestrzenią, na 52 osoby, daje możliwość zorganizowania konferencji na 86 gości w tym samym układzie. Sale są klimatyzowane, wyposażone w nagłośnienie, rzutnik multimedialny, ekran oraz wi-fi.

   

   

   

   

  W trzeciej z sal, bankietowej, znajdującej się w działającej w Apart Hotelu 12 restauracji "Podpromie" można przygotować bankiet zasiadany na 150 gości lub konferencję na 86 osób w ustawieniu kinowym. Możliwa jest zmiana aranżacji sali w zależności od potrzeb.

   

   

  W Apart Hotelu 12 znajduje się 16 klimatyzowanych apartamentów, złożonych z sypialni oraz pokoju z aneksem. Utrzymane w szarościach i brązach eleganckie pokoje wyposażone są m.in w TV LCD, lodówkę, miejsce do pracy. W budynku działa wspomniana restauracja "Podpromie", serwująca kuchnię polską i międzynarodową, oraz kawiarnia Wake Up Coffee.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: