Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Asaro Zbyszko Biebrza Hotel & SPA

Św. Rozalii 13, 19-110 Goniądz

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Asaro Zbyszko Biebrza Hotel & SPA

Nowe sale konferencyjne nad Biebrzą w hotelu Zbyszko już jesienią

Data aktualności: 16-06-2015

  • Nowe sale konferencyjne nad Biebrzą w hotelu Zbyszko już jesienią - Asaro Zbyszko Biebrza Hotel & SPA

    Poszukiwana jest firma, która do 30 września br. dokończy budowę powstającego w niewielkiej miejscowości na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego hotelu Zbyszko. To czterogwiazdkowy obiekt, oferujący 60 miejsc noclegowych i dwie sale konferencyjne dla 300 osób.


    Na jesień br. planowane jest otwarcie kolejnego hotelu Asaro Zbyszko. Tym razem sieć stawia hotel nad Biebrzą, na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego. Region wzbogaci się o hotel, w którym znajdzie się 30 dwuosobowych pokoi na czterogwiazdkowym poziomie. Zaplecze konferencyjne obiektu stanowić będą dwie sale konferencyjne, w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, z których większa pomieści jednocześnie 250 osób, a mniejsza 50. Z kolei część gastronomiczna obiektu to restauracja dla 250 osób z kuchnią regionalną oraz lobby bar. Niewątpliwym atutem tego miejsca będzie taras widokowy usytuowany na najwyższym poziomie nowego budynku oraz nowoczesne spa. Obecnie inwestor poszukuje firmy, która dokończy budowę hotelu. Planowane otwarcie było na czerwiec tego roku. Teraz przewidywane otwarcie przesunięte jest na koniec września.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: