Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Asaro Zbyszko Biebrza Hotel & SPA

Św. Rozalii 13, 19-110 Goniądz

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Asaro Zbyszko Biebrza Hotel & SPA

Hotel konferencyjny Asaro Zbyszko nad Biebrzą wciąż czeka na otwarcie

Data aktualności: 18-11-2015

  • Hotel konferencyjny Asaro Zbyszko nad Biebrzą wciąż czeka na otwarcie - Asaro Zbyszko Biebrza Hotel & SPA

    Planowane na jesień otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Asaro Zbyszko nad Biebrzą zostało odwołane, a orientacyjna data otwarcia nie jest znana. Hotel zaoferuje 60 miejsc noclegowych i dwie sale konferencyjne dla 300 osób.


    Asaro Zbyszko to sieć hoteli, która tym razem postanowiła wybudować obiekt na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego. Obiekt powstaje w urokliwym miejscu regionu, w niewielkiej miejscowości nad Biebrzą i będzie dysponował 30 dwuosobowymi pokojami oraz zapleczem konferencyjnym składającym się z dwóch sal. Większa pomieści jednocześnie 250 osób, mniejsza 50. Ponadto, w hotelu znajdzie się restauracja dla 250 osób z kuchnią regionalną oraz lobby bar. Na najwyższym poziomie budynku zaprojektowano taras widokowy oraz strefę spa. W tym roku właściciele sieci poszukiwali firmy, która dokończyłaby budowę hotelu i z tego powodu otwarcie zostało już raz przesunięte. Teraz nieznana jest nawet orientacyjna data uruchomienia hotelu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: