Najnowszy obiekt w standardzie pięciu gwiazdek - Bachleda Residence - zainaugurował dziś działalność w Zakopanem. Wraz z trzygwiazdkowym Hotelem Wersal Rezydencja tworzy Bachleda Resort Zakopane, który daje możliwość odpoczynku w luksusowych warunkach, a wkrótce - odbywania spotkań biznesowych i konferencji.

Na gości nowo otwartego obiektu czekają 124 pokoje i 4 apartamenty z widokiem na wzgórza Gubałówki oraz Tatry, strefa Spa & Wellness i  restauracja.

Bachleda Club Residence Bachleda Resort Zakopane sale konferencyjne

Jesienią 2020 roku do oferty Bachleda Residence włączona zostanie strefa konferencyjna, składająca się z 2 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych o powierzchni 350 mkw. i 200 mkw. Obie sale będzie można podzielić na mniejsze przestrzenie odpowiednie na szkolenia i kameralne spotkania biznesowe.

Restauracja a la carte, kierowana przez Szefa Kuchni Sylwestra Lisa, specjalizuje się w daniach włoskich połączonych z regionalnymi akcentami. Szeroki wybór wyselekcjonowanych alkoholi, jak i napojów bezalkoholowych, oferuje działający w resorcie Lobby Bar.

Goście Bachleda Resort Zakopane w strefie SPA & Wellness skorzystać będą mogli z basenu, jacuzzi, sauny fińskiej, łaźni parowej, gabinetu zabiegowego oraz siłowni.