Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Biała Akacja Resort & Business

Jana Pawła II 83, 48-200 Prudnik
bialaakacja.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Biała Akacja Resort & Business

Kameralne konferencje za miastem w hotelu Biała Akacja Resort & Business

Data aktualności: 29-02-2016

 • Kameralne konferencje za miastem w hotelu Biała Akacja Resort & Business - Biała Akacja Resort & Business

  Cisza, spokój… konferencja. O tak. Do idealnych warunków szkoleniowych i konferencyjnych daleko niektórym dużym hotelom w centrach miast. Dlatego czasem warto postawić na niewielki obiekt, w niedużym mieście i cieszyć się udanym, spokojnym eventem. Tak jak w przypadku, gdy wybór padnie na Białą Akację Resort & Business.

   

   

  Biała Akacja Resort & Business znajduje się w Prudniku. To niewielka miejscowość w województwie opolskim. Położona między dwiema rzekami, w otoczeniu pięknych Gór Opawskich urzeka urodą i gwarantuje godne Twojego eventu warunki do pracy i wypoczynku. Co więcej, oferuje eleganckie sale na małe spotkania biznesowe i konferencje, a także na większe eventy.

   

   

  Eleganckie sale konferencyjne za miastem


   

  W tym regionie typowe hotele konferencyjne to raczej rzadkość. Biała Akacja też typowa nie jest, i dobrze. Jest kameralna, ale i wielofunkcyjna, bo oferuje sale na spotkania małe i duże. Na duże przeznaczona jest sala konferencyjno-bankietowa, która w ustawieniu teatralnym pomieści 160 osób. To sala z zapleczem gastronomicznym, dlatego organizacja bankietów czy uroczystości rodzinnych jest bardzo ułatwiona. Na spotkania biznesowe hotel oferuje salę kominkową – pomieści ona 20 osób, oraz salę kinową o tej samej pojemności. Obie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Co więcej, na wspólne biesiadowanie podczas wyjazdów integracyjnych obiekt udostępnia dwie wiaty grillowe.

   

   

  Cisza i piękne widoki, czyli owocna praca i relaks


   

  Zaplecze noclegowe Białej Akacji to 13 komfortowych i przyjemnie urządzonych pokoi. Jeden z nich to apartament z tarasem. Wszystkich miejsc noclegowych jest tu ponad 50. W hotelu zrelaksować się można m.in. korzystając z ogródka letniego, z którego rozciąga się widok na Biskupią Kopę, czyli najwyższy szczyt Gór Opawskich. Przy hotelu znajduje się również plac zabaw dla dzieci oraz parking.

   

  To miejsce, w którym z łatwością zapomina się o codziennych trudach i gonitwie za przyziemnymi sprawami. To miejsce, w którym szkolenia i konferencje przebiegają w skupieniu i spokoju, a uroczystości rodzinne prowokują do zbliżeń. Dlatego warto wybrać Białą Akację Resort & Business.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne