Na przełomie czerwca i lipca 2014 r. w miejscowości Unieście w gminie Mielno został oddany do użytku kolejny obiekt, który oferuje organizatorom dwie sale konferencyjne.

Mielno Resort by DeSilva to kompleks całorocznych apartamentów hotelowych z pełna bazą gastronomiczną, konferencyjną i SPA. Obiekt znajduje się 50 metrów od Morza Bałtyckiego i 100 metrów od Jeziora Jamno.

Sale konferencyjne nad morzem

Na zaplecze konferencyjne hotelu składają się dwie sale konferencyjne o powierzchni 30 i 120 mkw. Łącznie obiekt dysponuje 167 pokojami z aneksem kuchennym - są to 122 pokoje rodzinne z dużym, podwójnym łóźkiem i rozkładaną sofą oraz 45 pokoi dwuosobowych z dwoma osobnymi łóżkami. W każdym z nich zapewniono dostęp do Internetu.

Zaplecze gastronomiczne i rekreacyjne 

Hotelowa restauracja serwuje polskie potrawy z elementami kuchni regionalnej i śródziemnomorskiej. Lokal jest w stanie pomieścić maksymalnie 172 gości. W działającym przy recepcji sklepiku można zaopatrzyć się w napoje i przekąski. W obiekcie znajdują się również trzy gabinety zabiegowe, basen, sauna sucha i jacuzzi. Osoby aktywne mogą skorzystać z oferty wypożyczalni rowerów, a dzieci mają do dyspozycji plac zabaw.