Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Blue Marine Mielno

Gen. St. Maczka 32, 76-032 Mielno
http://www.bluemarine.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Kuźmecka Front Office Manager +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Blue Marine Mielno

Mielno Resort by DeSilva nowym miejscem na konferencje nad morzem

Data aktualności: 28-07-2014

 • Mielno Resort by DeSilva nowym miejscem na konferencje nad morzem - Blue Marine Mielno
  Na przełomie czerwca i lipca 2014 r. w miejscowości Unieście w gminie Mielno został oddany do użytku kolejny obiekt, który oferuje organizatorom dwie sale konferencyjne.

  Mielno Resort by DeSilva to kompleks całorocznych apartamentów hotelowych z pełna bazą gastronomiczną, konferencyjną i SPA. Obiekt znajduje się 50 metrów od Morza Bałtyckiego i 100 metrów od Jeziora Jamno.
   
  Sale konferencyjne nad morzem
   
  Na zaplecze konferencyjne hotelu składają się dwie sale konferencyjne o powierzchni 30 i 120 mkw. Łącznie obiekt dysponuje 167 pokojami z aneksem kuchennym - są to 122 pokoje rodzinne z dużym, podwójnym łóźkiem i rozkładaną sofą oraz 45 pokoi dwuosobowych z dwoma osobnymi łóżkami. W każdym z nich zapewniono dostęp do Internetu.
   
  Zaplecze gastronomiczne i rekreacyjne 

  Hotelowa restauracja serwuje polskie potrawy z elementami kuchni regionalnej i śródziemnomorskiej. Lokal jest w stanie pomieścić maksymalnie 172 gości. W działającym przy recepcji sklepiku można zaopatrzyć się w napoje i przekąski. W obiekcie znajdują się również trzy gabinety zabiegowe, basen, sauna sucha i jacuzzi. Osoby aktywne mogą skorzystać z oferty wypożyczalni rowerów, a dzieci mają do dyspozycji plac zabaw.