Copernicus Toruń Hotel to miejsce, które od kilku lat spełnia wszystkie najwyższe wymagania gości oraz organizatorów konferencji. A teraz to doceniono – obiekt został finalistą prestiżowej nagrody European Business Awards!

European Business Awards od 2007 roku nagradza najbardziej innowacyjne firmy na naszym kontynencie poprzez promowanie sukcesu, postępu oraz etyki w europejskim środowisku biznesowym. Copernicus Toruń Hotel znalazł się w gronie finalistów w kategorii „Skoncentrowanie na Klienta”. Teraz zwycięstwo jest w Waszych rękach! Aby hotel zyskał nagrodę należy głosować pod adresem http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/poland/15060 Hotel konkuruje z prawdziwymi gigantami biznesu: Volkswagen Group Polska, KGHM Polska Miedź czy IMB.

Copernicus Toruń Hotel sale konferencyjne Toruń

Nowoczesne sale konferencyjne w Toruniu

Copernicus Toruń Hotel zlokalizowany na wiślanym bulwarze z dala od zgiełku miasta, na pierwszy rzut oka oferuje swoim gościom nowoczesny i elegancki wystrój, dużo przestrzeni i piękny widok na most Piłsudskiego oraz toruńskie Stare Miasto. Jasna elewacja, zadbana zieleń wokół, przestrzenne tarasy i basen zewnętrzny tworzą wyjątkowy klimat i światowy charakter tego miejsca. Jest cicho i przyjemnie. Zatem warunki na konferencje i spotkania biznesowe są idealne...

… również ze względu na zaplecze konferencyjne. Sale hotelu Copernicus zajmują 800 mkw. W najobszerniejszych wersjach podziału tej przestrzeni są to dwie sale – Terra i Luna – które pomieszczą 500 i 300 osób. Jednak przestrzeń tą można podzielić na wiele mniejszych sal, tak by uzyskać pomieszczenia mieszczące od 58 do 250 osób. W hotelu jest również board room idealny na kameralne spotkania biznesowe. Sale wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny oraz system całkowitego zaciemnienia. Do największego pomieszczenia – sali Terra – istnieje możliwość wprowadzenia samochodu osobowego.

Eleganckie apartamenty, spa i wykwintna restauracja nad Wisłą

Baza noclegowa obiektu to 149 pokoi, w tym 8 apartamentów oraz 12  pokoi deluxe. Te ostatnie urządzone są dla tych, którzy szukają komfortu w najlepszym stylu i spokoju sprzyjającemu odpoczynkowi. Jednak z myślą o relaksie w hotelu Copernicus zostało stworzone o wiele więcej niż tylko eleganckie i wygodne pokoje… Przede wszystkim, strefa spa - Blue Moon Wellness Spa, czyli 13 gabinetów zabiegowych, w których skorzystać możemy z całej gamy masaży oraz zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych na twarz i ciało. Co więcej, baseny – wewnętrzny na chłodne wieczory i zewnętrzny na słoneczne dni w sezonie letnim. Dalej… korty tenisowe, kręgielnia i siłownia. A także strefa dla dzieci.

Dumą tego miejsca jest restauracja Sfera, której Szefem jest Sebastian Krauzowicz – laureat wielu nagród zdobytych w prestiżowych konkursach kulinarnych zarówno w kraju, jak i zagranicą. W restauracji Sfera menu jest autorskie, lecz możemy odnaleźć w nim inspiracje kuchnią lokalną. Na wieczornego kolorowego drinka, popołudniową kawę i wyszukany deser sprawdzi się Lobby Bar Eclipse, a Stars Club to miejsce, które zapewni zabawę przy klubowej muzyce do białego rana.