Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Copernicus Toruń Hotel

Event pod namiotem? Copernicus wzbogaca swoją ofertę

Data aktualności: 22-03-2018

  • Event pod namiotem? Copernicus wzbogaca swoją ofertę - Copernicus Toruń Hotel

    Wraz z cieplejszymi miesiącami coraz popularniejsze jest organizowanie eventów na świeżym powietrzu. Czterogwiazdkowy Copernicus Toruń Hotel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i od kwietnia br. oddaje do ich dyspozycji duży namiot zewnętrzny (600 mkw.). W namiocie można zaaranżować przyjęcie przy okrągłych stołach na 400 osób, a podczas bankietu stojącego pomieści się tu nawet 500 uczestników eventu. Namiot będzie znajdował się na zielonym terenie wokół hotelu (16 000 mkw.), a dużym atutem jest położenie z widokiem na Wiślany Bulwar. Rezerwacje przyjmowane są już teraz.

     

     

    Organizatorzy spotkań preferujący tradycyjne przestrzenie, mogą w Copernicus Toruń Hotel skorzystać z sal konferencyjnych oraz sal biznesowych, które pomieszczą od 58 do 700 osób w ustawieniu teatralnym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: