Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Copernicus Toruń Hotel

Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
www.copernicustorun.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Copernicus Toruń Hotel

Wkrótce Open Day: poznaj konferencyjne atuty Copernicus Toruń Hotel!

Data aktualności: 14-02-2019

 • Wkrótce Open Day: poznaj konferencyjne atuty Copernicus Toruń Hotel! - Copernicus Toruń Hotel

  Potencjał konferencyjny i eventowy czterogwiazdkowego Copernicus Toruń Hotel będzie można sprawdzić podczas zaplanowanego na 17 i 18 kwietnia br. wydarzenia dla branży MICE – Open Day. Agencje eventowe oraz przedstawiciele firm zainteresowanych zorganizowaniem w przestrzeniach hotelu targów, konferencji i spotkań biznesowych będą mieli okazję przekonać się, jak Copernicus Toruń Hotel sprawdza się w żywiole.


   

  Zaproszeni na Open Day w Copernicus Toruń Hotel skorzystają z noclegu, który pozwoli na pełną regenerację sił, skosztują potraw przygotowanych przez nowego Szefa Kuchni i jego zespół, zostaną również zaproszeni na spacer po pięknej toruńskiej Starówce połączony z degustacją lokalnych przysmaków. Open Day oznacza zarazem możliwość dokładnego poznania zaplecza konferencyjnego i noclegowego Copernicus Toruń Hotel.

   

   

   

   

  Ponad 1000 mkw. na konferencje i targi!


   

  Dwie przestronne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne – Terra (488 mkw.) i Luna (300 mkw.) na odpowiednio 700 i 290 uczestników w ustawieniu teatralnym mogą zostać podzielone na mniejsze pomieszczenia dzięki moblinym ścianom. W ten sposób idealnie można je dopasować pod kątem rangi wydarzenia i liczby uczestników, tak aby wszystkim zaproszonym pracowało i bawiło się komfortowo i z przyjemnością. Goście kwietniowego Open Day odwiedzą także całoroczny namiot konferencyjno-bankietowy Atlantis, o niebagatelnej powierzchni 600 mkw., idealny na bankiety przy okrągłych stołach dla nawet 400 osób.

   

   

   

   

  Odpoczynek w pokojach w czterogwiazdkowym standardzie


   

  Open Day to szansa na poznanie Copernicus Toruń Hotel z każdej strony, także tej noclegowej. Goście wydarzenia odpoczywać będą w którychś ze 149 komfortowych pokojów i apartamentów. Nowocześnie wyposażone wnętrza o stonowanym i eleganckim wystroju z designerskimi meblami o geometrycznych formach to idealne otoczenie dla gościa po dniu pełnym wrażeń. Łącznie w hotelu zakwaterować można 300 uczestników konferencji.

   

   

  Smaczna kuchnia i... niespodzianki w programie


   

  Nie ukrywajmy – jakość dań ma znaczenie. Konferencje i eventy zapamiętuje się nie tylko z ciekawych warsztatów i atrakcji, ale również ze smacznych potraw. W Copernicus Toruń Hotel goście Open Day skosztują menu nowego Szefa Kuchni oraz jego zespołu. W hotelu działają Restauracja Salt z daniami à la carte, Lobby bar Eclipse z wyśmienitymi przekąskami, deserami i drinkami oraz Stars Club & Lounge.

   

   

   

   

  Duże centrum konferencyjne, designerskie pokoje, smaczna kuchnia, Blue Moon Spa, strefa rekreacji z basenem... a to jeszcze nie koniec walorów pobytu w Copernicus Toruń Hotel. Na koniec dnia gości Open Day czeka niespodzianka przygotowana przez Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki.

   

   

  Open Day – edycja 2018


  Krótkie podsumowanie: kiedy? 17 i 18 kwietnia 2019 r.

  Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt na adres: konferencje@copernicustorun.com

  Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń!

   

   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: