Potencjał konferencyjny i eventowy czterogwiazdkowego Copernicus Toruń Hotel będzie można sprawdzić podczas zaplanowanego na 17 i 18 kwietnia br. wydarzenia dla branży MICE – Open Day. Agencje eventowe oraz przedstawiciele firm zainteresowanych zorganizowaniem w przestrzeniach hotelu targów, konferencji i spotkań biznesowych będą mieli okazję przekonać się, jak Copernicus Toruń Hotel sprawdza się w żywiole.

Zaproszeni na Open Day w Copernicus Toruń Hotel skorzystają z noclegu, który pozwoli na pełną regenerację sił, skosztują potraw przygotowanych przez nowego Szefa Kuchni i jego zespół, zostaną również zaproszeni na spacer po pięknej toruńskiej Starówce połączony z degustacją lokalnych przysmaków. Open Day oznacza zarazem możliwość dokładnego poznania zaplecza konferencyjnego i noclegowego Copernicus Toruń Hotel.

Ponad 1000 mkw. na konferencje i targi!

Dwie przestronne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne – Terra (488 mkw.) i Luna (300 mkw.) na odpowiednio 700 i 290 uczestników w ustawieniu teatralnym mogą zostać podzielone na mniejsze pomieszczenia dzięki moblinym ścianom. W ten sposób idealnie można je dopasować pod kątem rangi wydarzenia i liczby uczestników, tak aby wszystkim zaproszonym pracowało i bawiło się komfortowo i z przyjemnością. Goście kwietniowego Open Day odwiedzą także całoroczny namiot konferencyjno-bankietowy Atlantis, o niebagatelnej powierzchni 600 mkw., idealny na bankiety przy okrągłych stołach dla nawet 400 osób.

Odpoczynek w pokojach w czterogwiazdkowym standardzie

Open Day to szansa na poznanie Copernicus Toruń Hotel z każdej strony, także tej noclegowej. Goście wydarzenia odpoczywać będą w którychś ze 149 komfortowych pokojów i apartamentów. Nowocześnie wyposażone wnętrza o stonowanym i eleganckim wystroju z designerskimi meblami o geometrycznych formach to idealne otoczenie dla gościa po dniu pełnym wrażeń. Łącznie w hotelu zakwaterować można 300 uczestników konferencji.

Smaczna kuchnia i... niespodzianki w programie

Nie ukrywajmy – jakość dań ma znaczenie. Konferencje i eventy zapamiętuje się nie tylko z ciekawych warsztatów i atrakcji, ale również ze smacznych potraw. W Copernicus Toruń Hotel goście Open Day skosztują menu nowego Szefa Kuchni oraz jego zespołu. W hotelu działają Restauracja Salt z daniami à la carte, Lobby bar Eclipse z wyśmienitymi przekąskami, deserami i drinkami oraz Stars Club Lounge.

Duże centrum konferencyjne, designerskie pokoje, smaczna kuchnia, Blue Moon Spa, strefa rekreacji z basenem... a to jeszcze nie koniec walorów pobytu w Copernicus Toruń Hotel. Na koniec dnia gości Open Day czeka niespodzianka przygotowana przez Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki.

Open Day – edycja 2018

Krótkie podsumowanie: kiedy? 17 i 18 kwietnia 2019 r.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt na adres: konferencje@copernicustorun.com

Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń!