Na początku grudnia br. w centrum stolicy Dolnego Śląska otwarty został DB Hotel Wrocław. Czterogwiazdkowy obiekt oferuje organizatorom spotkań 4 sale konferencyjne, które wraz z przestronnym foyer (125 mkw.) zajmują powierzchnię 600 mkw. i podczas eventu pomieszczą łącznie ponad 300 gości.

Największa z sal w układzie teatralnym pomieści 220 osób, najmniejsza zaś sprawdzi się na szkolenia dla 40 uczestników w tym samym układzie. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego i wyposażone zostały w klimatyzację oraz sprzęt konferencyjny. DB Hotel Wrocław uczestnikom spotkań biznesowych oferuje bogate menu cateringowe.

149 nowoczesnych pokoi dostępnych w 6 standardach pozwoli na zakwaterowanie niemal 300 osób. Pokoje są dobrze wyciszone, klimatyzowane, wyposażone m.in. w minibary, TV LCD (40" lub 49"), zestawy do parzenia kawy i herbaty.

DB Hotel Wrocław sale konferencyjne

Na parterze hotelu działa restauracja, w której rano serwowane są śniadania kontynentalne w formie bufetu, a w ciągu dnia kuchnia polska i regionalna à la carte. Do dyspozycji gości oddano również znajdujący się w hotelowym lobby bar kawowy, a wieczorem odwiedzić można drink bar.

Na połowę stycznia 2020 roku zaplanowane jest otwarcie strefy Wellness.