Na początku maja przy warszawskich Alejach Jerozolimskich, czyli w biznesowym centrum stolicy zostanie otwarty nowy obiekt konferencyjny. EuroCentrum Konferencyjne zlokalizowane w Eurocentrum Office Complex zaoferuje 4 w pełni wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Okolica, w której znajduje się kompleks EuroCentrum to jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów biznesowych stolicy - Ochota, na granicy ze Śródmieściem. Co więcej, Aleje Jerozolimskie to jedna z głównych osi komunikacyjnych miasta, dzięki czemu dojazd do EuroCentrum jest wygodny z każdego miejsca w mieście.

Kompleks EuroCentrum to biurowiec klasy A+, na który składają się biura, miejsce na konferencje i spotkania biznesowe oraz pasaż handlowo-usługowy. Wszystko, co znajduje się w EuroCentrum utrzymane jest w jednolitym eleganckim i bardzo nowoczesnym stylu. Szkło i naturalna zieleń tworzą tam przyjemny i wyjątkowy mikroklimat przeciwny do bezdusznych biur czy standardowych obiektów konferencyjnych.

EuroCentrum w liczbach - nowe sale konferencyjne w Warszawie

Kompleks to aż 15 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne. To ponad 69 tys. mkw. powierzchni najmu. Sale konferencyjne mierzą od 30 do 183 mkw. Ta największa pomieści jednocześnie nawet 200 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w wi-fi, rzutnik, ekran lub telewizor dotykowy, tablicę flipchart, mikrofony oraz profesjonalne nagłośnienie. W EuroCentrum znajduje się także obszerny parking – w garażu podziemnym zmieści się 612 aut, w naziemnym 162. Piętro biurowe w EuroCentrum  mierzy aż 4822 mkw. i jest największe w centralnej Warszawie. Przestrzeń biurowa została zbudowana tak, by można było ją dowolnie zaaranżować.

W budynku wykorzystywane będą najnowocześniejsze systemy teletechniczne i energooszczędne. Dzięki temu oraz dzięki zielonym atriom i tarasom z naturalną zielenią EuroCentrum jest miejscem bliskim natury. Organizatorzy konferencji będą mogli korzystać z dowolnie wybranego oświetlenia – zarówno ze światła dziennego, ponieważ bardzo duże przestrzenie w EuroCentrum są przeszklone, jak i sztucznego, ponieważ w budynku jest system sterowania oświetleniem.

Życie w EuroCentrum będzie toczyło się wokół dwupiętrowego pasażu z punktami usługowymi, kawiarniami i restauracjami. To miejsce dla pracowników i uczestników konferencji oraz spotkań biznesowych, w którym będą mogli odpocząć i zjeść lunch. Na pasażu znajdzie się także apteka z drogeirą, Nail Clinic – manicure i pedicure spa czy Fizjokoncept – rehabilitacja manualna połączona z wykorzystaniem maszyn do ćwiczeń.

Jedyna w Warszawie opieka concierge’a

Eurocentrum Office Complex oferuje swoim najemcom kompleksową obsługę concierge, czyli osobistego opiekuna i asystenta, który zajmie się realizacją wszelkich zleceń zarówno indywidualnych, jak i biurowych. Concierge pomoże przy organizacji konferencji, wyjazdu służbowego, przyjęcia rodzinnego, opieki nad dziećmi, odbioru gości z lotniska czy rezerwacji biletów. Stanowisko przeznaczone do wynajmu usług concierge znajduje się na parterze EuroCentrum. Co więcej, kompleks udostępni platformę internetową działającą całą dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki której także będzie można zamówić usługi concierge.