Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EXPO XXI Warszawa

Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
www.expoxxi.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
EXPO XXI Warszawa

Żaneta Berus uhonorowana odznaką „Za zasługi dla turystyki”

Data aktualności: 10-12-2015

 • Żaneta Berus uhonorowana odznaką „Za zasługi dla turystyki” - EXPO XXI Warszawa

  Prezes Zarządu EXPO XXI Warszawa, Żaneta Berus, została wyróżniona medalem przyznawanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki „Za zasługi dla turystyki”.

   

  Podczas zimowego spotkania członków Polskiej Izby Przemysłu Targowego, 26 listopada br., Prezes EXPO XXI, Żaneta Berus, oficjalnie otrzymała honorowy medal Ministra Sportu i Turystyki. Na ręce nagrodzonej medal złożyli Prezes Targów w Krakowie, Grażyna Grabowska oraz Ryszard Migdalski, Dyrektor ds. Targów i Szkoleń ZIAD Bielsko-Biała SA. Odznaka Ministerstwa przyznawana jest osobom oraz organizacjom, które aktywnie działają na rzecz rozwoju turystyki indywidualnej i biznesowej oraz promocję Polski za granicą.

   

  Żaneta Berus od 16 lat związana jest z warszawskim EXPO XXI – w 2006 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego, a cztery lata później dodano do tego funkcję Prezesa Zarządu. Ponadto jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Wiceprezesem Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Co więcej, od maja br. jest również członkiem zarządu spółki Sapphire Group Poland, która jest właścicielem obiektu EXPO XXI. To nie pierwsze wyróżnienie na koncie Żanety Berus – dwa lata temu otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi, w 2012 roku uhonorowana została tytułem MP-12, jako menedżer obiektu w kategorii Dostawca-Venue, otrzymała także tytuł „Osobowość Roku 2014” w kategorii „Menadżer obiektu” oraz nagrodę „Businesswoman Roku 2014” w kategorii „Lider branży MICE”.

   

  EXPO XXI Warszawa oferuje ponad 20 000 mkw. powierzchni konferencyjno-kongresowej, z czego 13 500 mkw. to cztery hale, 1 500 mkw. to 10 sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 mkw. terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. To jeden z największych i najważniejszych obiektów konferencyjnych w mieście i regionie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: