Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Hotel Poznań

Serafinek 6, 61-144 Poznań
http://www.focushotels.pl/poznan,152.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Focus Hotel Poznań

Nowy hotel sieci Focus otwarty w Poznaniu

Data aktualności: 08-10-2018

 • Nowy hotel sieci Focus otwarty w Poznaniu - Focus Hotel Poznań

  Rodzima sieć Focus Hotels otworzyła dziesiąty obiekt w naszym kraju. Po hotelach m.in. w Gdańsku, Szczecinie, Sopocie, Chorzowie i Bydgoszczy do portfolio grupy dołączył trzygwiazdkowy hotel w Poznaniu. Mieszczący się przy ulicy Serafitek, tuż obok Parku Kurpińskiego i w pobliżu Malty obiekt oferuje wyposażone w sprzęt audiowizualny 3 klimatyzowane sale konferencyjne, mieszczące od 20 do 30 uczestników spotkania.

   

   

  Sale można połączyć dzięki systemowi ścianek przesuwnych. W ten sposób otrzymamy 117 mkw. przestrzeni na konferencje na 100 osób lub dwie mniejsze sale na szkolenia dla odpowiednio 50 i 60 uczestników.

   

   

   

   

  W Focus Hotel Poznań czeka ponad 180 miejsc noclegowych w 92 klimatyzowanych pokojach, w tym 11 pokojach o podwyższonym standardzie premium, z widokiem na panoramę stolicy Wielkopolski. Każdy z pokoi wyposażono w przestronną łazienkę, TV Sat, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji gości oddano lobby bar oraz hotelową restaurację, serwującą dania kuchni międzynarodowej. Zgodnie ze standardem sieci Focus każdy z gości hotelu ma zapewniony bezpłatny dostęp do strefy rekreacyjnej z siłownią i sauną.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: