Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Hotel Premium Sopot

1 Maja 7, 81-701 Sopot
http://www.focushotels.pl/sopot-kwiecien2018,150.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Focus Hotel Premium Sopot

W Sopocie otwarto nowy hotel Focus Premium

Data aktualności: 10-04-2018

 • W Sopocie otwarto nowy hotel Focus Premium - Focus Hotel Premium Sopot

  Sieć Focus Hotels 9 kwietnia br. poszerzyła swoje portfolio o nowy trzygwiazdkowy obiekt w Trójmieście. Focus Hotel Premium Sopot, mieszczący się w centrum miasta, kilka minut od „Monciaka” i w pobliżu miejskiego molo, oferuje 70 nowocześnie wyposażonych pokoi, restaurację, bar oraz strefę rekreacyjną z sauną i siłownią. Szeroko rozumiana nowoczesność ma się stać znakiem rozpoznawczym nowego obiektu – od futurystycznej bryły budynku aż po wystrój pokoi i przestrzeni wspólnych.

   

   

   

   

  W nowym hotelu nie zabrakło przestrzeni przeznaczonej do aranżacji spotkań biznesowych. Kameralna, klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 40 mkw. pomieści 30 osób w ustawieniu teatralnym. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń oddano multimedialny projektor z ekranem, system nagłośnienia i bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego obiektu.

   

   

  Na gości, którzy przybywają do Sopotu własnym środkiem transportu, przewidziano podziemny parking na 40 samochodów, obsługujący automatyczny system parkowania Modulo.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: