Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Green Park Conference Centre

Wyzwolenia 63, 05-140 Serock
www.osrodekszkoleniowy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Longina Hatem 69533...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Green Park Conference Centre

Byliśmy, widzieliśmy: Skupienie w otoczeniu przyrody, czyli konferencje w Green Park Conference Centre

Data aktualności: 09-06-2015

 • Byliśmy, widzieliśmy: Skupienie w otoczeniu przyrody, czyli konferencje w Green Park Conference Centre - Green Park Conference Centre

  Okolice podwarszawskiego Zalewu Zegrzyńskiego są bardzo popularną lokalizacją na konferencje, firmowe integracje i eventy. Mieści się tu Green Park Conference Centre, do kwietnia 2015 r. funkcjonujące pod nazwą Centrum Konferencyjne IBD Business School (d. Instytut Rozwoju Biznesu). Zobaczcie, jak wygląda jego potencjał konferencyjny.


  Green Park Conference Centre Serock sale konferencyjne nad jeziorem

   

  Lokalizacja: 

  Green Park Conference Centre znajduje się w Serocku pod Warszawą, ale poza centrum miasteczka, ok. 3 km od rynku. Obiekt jest malowniczo położony na wysokiej skarpie nad Narwią, na odcinku, w którym rzeka ta łączy się z Bugiem, tuż przed Zalewem Zegrzyńskim. Otoczony jest lasem. Z Warszawy można tu wygodnie dotrzeć drogą krajową 61. Dojazd ze Śródmieścia zajmuje około godziny. Od lotniska w Modlinie obiekt dzieli ok. 35 min. drogi.
  W pobliżu znajduje się marina Yacht Klubu Polskiego.

  Green Park Conference Centre Serock sale konferencyjne nad jezioremGreen Park Conference Centre Serock sale konferencyjne nad jeziorem


  Wygląd:

  Zmodernizowany ośrodek wypoczynkowy z dobudowanym nowym skrzydłem, które nawiązuje architekturą do statku. Budynki są trzypiętrowe, z płaskimi dachami. Wokół znajduje się dużo zieleni – las mieszany, a dalej iglasty. Zielone otoczenie, woda i śpiew ptaków sprzyjają skupieniu w czasie pracy i relaksowi po szkoleniach.

   

  Sale konferencyjne:

  Zaplecze konferencyjne Green Park to 9 sal konferencyjno-szkoleniowych i VIP room. Sale są rozmieszczone w różnych częściach budynku, co zapewnia kameralność szkoleń nie związanym ze sobą grupom. Mieszczą one od 12 do 60 osób w ustawieniu kinowym, a dwie z sal – B i C można połączyć, uzyskując powierzchnię dla 140 osób kinowo.


  Warte podkreślenia jest to, że pomieszczenia są utrzymane w czystości i na bieżąco remontowane. Ich wystrój jest nowoczesny, stonowany kolorystycznie i elegancki. Sale są klimatyzowane, a klimatyzacja sterowana jest indywidualnie. Również wszystkie urządzenia i światło w pomieszczeniach sterowane są elektronicznie. Uczestnicy konferencji mogą korzystać zarówno ze światła dziennego, jak i pełnego zaciemnienia.
  Okolice budynku – zieleń i piękna przyroda - stwarzają świetną atmosferę do pracy i koncentracji, a brak zewnętrznych atrakcji nie rozprasza osób biorących udział w szkoleniach.
  Przeszklony taras wzdłuż sal B i C stanowi świetne miejsce na przerwy kawowe w trakcie obrad.

   

  Pokoje:

  Pokoje mają standard dobrego ośrodka wypoczynkowego, jednak obiekt nie ma kategoryzacji. Zaplecze noclegowe obiektu to 118 miejsc w 42 pokojach twin, 30 pokojach jednoosobowych i 2 pokojach Superior. Pokoje są czyste i zadbane, w każdym jest łazienka (z kosmetyków - mydło), telewizor, biurko, lampka nocna oraz woda mineralna. Nie są klimatyzowane i w ofercie nie ma minibaru. Część pokoi ma widok na Narew.

   

  Restauracje i bary:

  Klimatyzowana restauracja składa się z dwóch sal – dużej na 80 osób i małej – na 30 osób. Stwarza to możliwość oddzielenia dwóch grup od siebie, w razie potrzeby. W lokalu serwowane są posiłki tylko dla grup – śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, ale również organizowane są uroczyste kolacje czy imprezy okolicznościowe.


  Bar, mieszczący 40 osób, otwarty jest codziennie po południu.
  Z restauracji można wyjść na taras, gdzie jest miejsce na grill, a obok tarasu, wśród zieleni – na ognisko.

   

  Atrakcje i usługi:

  W ośrodku można skorzystać z wypożyczalni rowerów i kijów do nordic walkingu. Goście mogą zagrać w squasha, bilard lub ping ponga. Na terenie wokół obiektu znajduje się również boisko do siatkówki. Ponadto, na zamówienie wykonywane są masaże i zabiegi pielęgnacyjne w minispa.

   

  ► Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

  Ośrodek oferuje bardzo dobre warunki na szkolenia pod względem lokalizacji (kameralne otoczenie i brak pokus zewnętrznych), ceny i sal konferencyjnych. Dobra, solidna, sprawdzona obsługa.

   

  ► Opinia serwisu konferencje.pl:


  Świetnie zlokalizowany ośrodek w otoczeniu przyrody, z dobrym dojazdem z Warszawy. Obiekt tylko dla grup. Idealny na szkolenia, ale raczej nie na imprezy motywacyjne. Możliwość organizacji eventów plenerowych dzięki dużemu terenowi zielonemu oraz zejściu do wody w pobliżu obiektu. Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: