Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

GreenWings Offices

17 Stycznia 48, 02-305 Warszawa
http://www.greenwings.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
GreenWings Offices

Konferencje przy warszawskim lotnisku w biurowcu GreenWings

Data aktualności: 12-08-2015

 • Konferencje przy warszawskim lotnisku w biurowcu GreenWings - GreenWings Offices

  Przy ul. 17 stycznia w Warszawie, niedaleko lotniska Chopina, biurowiec GreenWings Offices udostępnił trzy nowe sale konferencyjne.

   

  W jednym z warszawskich budynków biurowych, nowoczesnym GreenWings Offices otwarto nowe centrum konferencyjne złożone z trzech, w pełni wyposażonych w sprzęt multimedialnych, sal. Największa z nich może pomieścić 120 osób w ustawieniu teatralnym. Całą powierzchnię konferencyjną można dowolnie podzielić za pomocą systemu ścianek mobilnych. Centrum dysponuje również zapleczem technicznych i gastronomicznym. Klienci mogą również skorzystać z wsparcia organizacyjnego ze strony administracji budynku biurowego.

  GreenWings Offices to nowoczesny i ekologiczny dwuskrzydłowy budynek biurowy, którego lokalizacja dogodna jest zarówno dla lokalnych gości konferencji, jak i zagranicznych, ponieważ budynek znajduje się niedaleko lotniska Chopina i posiada dobry dostęp do centrum miasta. Jego łączna powierzchnia to 10,850 mkw. rozłożonych na siedmiu kondygnacjach.

  Budynek dysponuje parkingiem podziemnym dla 270 aut.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: