Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hala Sportowo-Widowiskowa Toruń

Bema 79, 87-100 Toruń
http://hala-torun.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hala Sportowo-Widowiskowa Toruń

Hala sportowo-widowiskowa w Toruniu jest już czynna

Data aktualności: 19-08-2014

 • Hala sportowo-widowiskowa w Toruniu jest już czynna - Hala Sportowo-Widowiskowa Toruń
  10 sierpnia 2014 r. przy ul. Bema w Toruniu miało miejsce otwarcie otwarcie pełnowymiarowej, wielofunkcyjnej hali sportowo-widowiskowej. W obiekcie, oprócz zawodów lekkoatletycznych, będą mogły odbywać się również kongresy, targi i koncerty.
   
  Hala sportowo-widowiskowa w Toruniu to także największe w tym mieście miejsce wystawowe i targowe, centrum kongresowe i obiekt, w którym mogą odbywać się imprezy masowe. Dzięki specjalnej konstrukcji dachu możliwe jest ustawienie i podwieszenie pod nim elementów scenicznych, dodatkowego nagłośnienia i oświetlenia. w zależności od charakteru organizowanych imprez widownia hali może mieć od 5192 miejsc na trybunach stałych w podstawowej funkcji hali do 6248 miejsc, nie licząc stanowisk komentatorskich i miejsc dla VIP. Łącznie podczas eventu lub koncertu w hali można zgromadzić ok. 7000 osób. Płyta hali pomieści ok. 500 osób podczas bankietu zasiadanego.
   
  W hali znalazły się: sześciotorowa bieżnia o długości 200 metrów oraz bieżnia treningowa, umożliwiające organizację imprez na najwyższym światowym poziomie. Oprócz areny głównej w obiekcie znalazły się również:
  - sala treningowa o wymiarach boiska do piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki i tenisa,
  - ścianka wspinaczkowa,
  - sala sztuk walki,
  - siłownia,
  - sala do tenisa stołowego i squasha,
  - szatnie i sanitariaty,
  - ambulatorium,
  - gabinet antydopingowy i gabinety odnowy biologicznej.
  - ośmiotorowy bowling.
   
   
  W budynku znajdują się także 32 pokoje hotelowe dwuosobowe, zaplecze gastronomiczne i socjalne, oraz parkingi: podziemny na 438 miejsc i naziemny dla 196 samochodów osobowych, 20 autobusów i 8 pojazdów transmisyjnych. Łącznie hala posiada 662 miejsca postojowe.