Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hampton by Hilton Lublin

Al. Kompozytorów Polskich 1, 20-848 Lublin
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hampton by Hilton Lublin

Konferencje w nowym Hiltonie w Lublinie w 2017 roku

Data aktualności: 31-07-2015

 • Konferencje w nowym Hiltonie w Lublinie w 2017 roku - Hampton by Hilton Lublin

  Firma LUK, której właścicielem jest Jacek Wysokiński, rozpoczęła realizację projektu, jakim jest budowa hotelu Hampton by Hilton w Lublinie. Hotel z 120 pokojami oraz centrum konferencyjnym ma powstać do 2017 roku.

   

  Hotel stanie przy skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z ul. Północną w Lubliniew bezpośrednim sąsiedztwie hoteli Locomotiva, Campanile, czy IBB Lublinianka. Będzie to pierwszy hotel tej marki w tym mieście.

   

  Hampton by Hilton w Lublinie będzie złożony z części hotelowej i apartamentowej. Pierwsza będzie miała cztery piętra, druga aż 17. Obiekt zaoferuje zaplecze noclegowe złożone z 123 pokoi, które zapewnią ok. 200 miejsc noclegowych oraz centrum konferencyjne i restaurację. Oficjalnie wiadomo, że zabraknie spa oraz basenu.

   

  Rozpoczęcie budowy planowane jest na jesień br., zaś jej zakończenie na wiosnę 2017 r. Na tym samym terenie za dwa lata ma rozpocząć się budowa kolejnego apartamentowca oraz galerii handlowej.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: