Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Heron Live Hotel

Sienna 104, 33-318 Gródek nad Dunajcem
www.heron-hotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Heron Live Hotel

Hotel konferencyjny Heron nad Jeziorem Rożnowskim ma piątą gwiazdkę

Data aktualności: 19-05-2015

 • Hotel konferencyjny Heron nad Jeziorem Rożnowskim ma piątą gwiazdkę - Heron Live Hotel

  Zbliża się otwarcie hotelu Heron w małopolskim Gródku nad Dunajcem. Początkowo obiekt miał funkcjonować w standardzie czterech gwiazdek. Jednak ostatecznie będzie to pięciogwiazdkowiec z zapleczem konferencyjnym, noclegowym i gastronomicznym.

   

  Hotel położony jest nad Jeziorem Rożnowskim w Gródku nad Dunajcem. Otwarcie obiektu planowane było na pierwszy kwartał br., jednak przesunęło się ono prawdopodobnie ze względu na podwyższenie standardu hotelu z czterech do pięciu gwiazdek.

   

  Nowe sale konferencyjne nad jeziorem

   

  Obiekt zaoferuje sale konferencyjne mogące pomieścić do 300 osób w ustawieniu teatralnym, a w przypadku organizacji koktajlu nawet 500 osób. Zaplecze noclegowe hotelu to 80 luksusowych pokoi, w tym pięć apartamentów. Gastronomiczna oferta hotelu Heron to restauracja a’la carte, lobby bar, klub nocny oraz restauracja przy promenadzie. Do dyspozycji gości będzie również strefa spa & sport, dwa baseny (wewnętrzny i zewnętrzny widokiem na Jezioro Rożnowskie). Obiekt ze względu na swoje położenie jest nie tylko atrakcyjny dla organizatorów konferencji z regionu, ale i gości szukających wypoczynku. Przy hotelu znajduje się również marina oraz promenada wzdłuż nabrzeża.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: