Najbardziej wymagający organizatorzy konferencji nie znajdą powodu, by zorganizować swój event gdzie indziej. Aż 11 sal konferencyjnych, imponująca i zróżnicowana baza noclegowa w czterogwiazdkowym standardzie, restauracja, bary i kawiarnie, centrum spa, basen, jacuzzi, sauny, a także cały szereg atrakcji na wyjazdy integracyjne. To wszystko w jednym miejscu – w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą.

Holiday Inn Warszawa Józefów położony jest zaledwie 4 km od Warszawy, na 11 ha malowniczej zielonej przestrzeni. Taka lokalizacja gwarantuje dobry dojazd ze stolicy, przy jednoczesnym odpoczynku od jej zgiełku. Obecnie organizacja konferencji w Holiday Inn w Józefowie opłaca się jeszcze bardziej. Hotel bierze udział w specjalnym programie lojalnościowym.

Holiday Inn Warszawa Józefów sale konferencyjne Warszawa Józefów Mazowsze

IHG Business Rewards Double Play Promotion

Tak brzmi pełna nazwa obowiązującego od 1 lutego br. programu lojalnościowego dla obecnych i nowych członków programu Business Club. Chodzi o to, by zbierać punkty i wymieniać je na nagrody rzeczowe, karty podarunkowe lub noclegi w 4 700 hotelach na całym świecie należących do sieci Intercontinental Hotels Group. Także w Holiday Inn w Józefowie. Ale to nie wszystko: jeśli umowa o organizacji konferencji zostanie zawarta do końca kwietnia br. punkty zostaną podwojone! Aby skorzystać z tej niecodziennej okazji należy zarejestrować się na stronie promocji: www.ihg.com/doubleplay. Więcej szczegółów: www.ihg.com/doubleplay.

Nowoczesne konferencje i wyjątkowe eventy pod Warszawą

Holiday Inn w Józefowie oferuje 11 sal konferencyjnych, które łącznie mierzą 800 mkw. Największa z nich to miejsce dla 400 gości. Jednak można ją podzielić na trzy mniejsze pomieszczenia, w zależności od potrzeb danego eventu. Wówczas pomieszczą one dwa razy po 121 osób oraz 150 osób. Kolejne cztery sale, które z osobna pomieszczą po 24 osoby, również można łączyć w dowolnych konfiguracjach. Największa przestrzeń, jaką można z nich uzyskać pomieści jednocześnie 152 osoby. Ponadto, hotel udostępnia jeszcze trzy sale mieszczące od 25 do 35 osób oraz przestronne foyer. Wielkim plusem sal konferencyjnych, których wnętrza są eleganckie i nowoczesne, są ogromne okna wychodzące na okoliczną zieleń.

Holiday Inn Warszawa Józefów sale konferencyjne Warszawa Józefów MazowszeHoliday Inn Warszawa Józefów sale konferencyjne Warszawa Józefów Mazowsze

Apartamenty i spa za miastem z widokiem na zieleń

Piękno otoczenia wykorzystane jest również w architekturze pokoi i apartamentów oraz strefy spa. Ciszą i świeżością przyrody możemy cieszyć się nie tylko na tarasie w naszym pokoju, ale również odpoczywając przy basenie… Pokoi i apartamentów w hotelu Holiday Inn pod Warszawą jest 148. To miejsce na nocleg dla niemal 300 gości jednocześnie. Wspomniane Centrum Spa to klinika La Perla oferująca całą gamę masaży, zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej. A w strefie relaksu skorzystać możemy z saun, jacuzzi oraz basenu.

Pole golfowe i park linowy na wyjazdy integracyjne pod Warszawą

A propos relaksu… Otoczenie hotelu to w tym wypadku nie tylko zieleń i piękne widoki. To również, a raczej przede wszystkim cała masa możliwości na imprezy plenerowe. W ogniskach, grillach i bankietach pod chmurką może wziąć udział nawet 2000 osób jednocześnie! Co więcej, na terenie wokół hotelu znajduje się największy w regionie park linowy oraz pole golfowe ze strzelnicą i mini-gofem.

Dobre jedzenie i wieczorne drinki

Zaplecze gastronomiczne hotelu Holiday Inn w Józefowie jest również bardzo bogate. Znajdziemy tu restaurację LunaSol z pięknym tarasem, a w jej menu wykwintne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Urządzona z klasą w eleganckim nowoczesnym stylu. Na zimne wieczory przy grzanym winie idealnie sprawdzi się bar kominkowy Fornax, na drinka i nocne tańce polecamy Bar Comet, a na popołudniową kawkę i świeżo pieczone ciasto kawiarnia Casiopeia.

Holiday Inn Warszawa Józefów sale konferencyjne Warszawa Józefów MazowszeHoliday Inn Warszawa Józefów sale konferencyjne Warszawa Józefów Mazowsze