Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Alpejski w Polanicy-Zdroju

Zdrojowa 89, 57-320 Polanica-Zdrój
hotel-alpejski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Sabina Szczęsny Specjalista ds. marketingu +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Alpejski w Polanicy-Zdroju

Konferencje i wypoczynek w spa w hotelu Alpejskim w Polanicy-Zdroju

Data aktualności: 29-01-2016

 • Konferencje i wypoczynek w spa w hotelu Alpejskim w Polanicy-Zdroju - Hotel Alpejski w Polanicy-Zdroju

  Konferencja lub szkolenie w miejscowości uzdrowiskowej to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nawet jeśli w naszych planach jest wiele sesji wykładowych, to dzięki pięknym (i uzdrawiającym!) okolicznościom przyrody możemy skutecznie wypocząć. Tym bardziej, jeśli hotel oferuje nie tylko sale konferencyjne, ale i dobre jedzenie oraz strefę spa. Tak właśnie jest w hotelu Alpejskim w Polanicy-Zdroju.

   

  Hotel Alpejski to obiekt konferencyjno-wypoczynkowy w Polanicy-Zdroju – jednym z najpopularniejszych kurortów w regionie. Jego wygląd stylizowany jest na architekturę alpejską charakterystyczną dla południowego Tyrolu. Hotel oferuje komfortowe noclegi, restaurację oraz Tyrolski Grill Bar, a także profesjonalną salę konferencyjną i strefę spa.

   

  Hotel Alpejski Polanica-Zdrój sale konferencyjne

   

  Sale konferencyjne w dolnośląskich górach

   

  Do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń przystosowana jest w hotelu Alpejskim sala, która pomieści 70 osób oraz restauracja z VIP Roomem. Sala wyposażona jest w klimatyzację oraz sprzęt multimedialny: ekran,  nagłośnienie i mikrofon, rzutnik/projektor multimedialny, laptop, odtwarzacz DVD, drukarkę, statyw oraz tablicę flipchart. Z kolei restauracja to miejsce na bankiety i eventy dla 120 gości. W restauracji wydzielono VIP Room, idealny na kameralne spotkania biznesowe.

  Goście eventów organizowanych w hotelu Alpejskim nie muszą martwić się o parking – obiekt udostępnia bezpłatny i monitorowany.

   

  Hotel Alpejski Polanica-Zdrój sale konferencyjneHotel Alpejski Polanica-Zdrój sale konferencyjne

   

  Basen, sauna i masaż po konferencji

   

  Zaplecze noclegowe hotelu to 27 pokoi i apartamentów urządzonych w standardzie trzygwiazdkowym. Z kolei zaplecze gastronomiczne, to nie tylko wspomniana wcześniej restauracja, która na co dzień serwuje dania kuchni polskiej i alpejskiej, ale i Tyrolski Grill Bar. Pod zadaszeniem chaty grillowej można w ciepłe dni i wieczory zjeść świeże grillowane potrawy i poczuć się naprawdę swojsko. Co więcej, odpoczynek w hotelu Alpejskim zapewni nam strefa spa, na którą składa się basen kryty, sauna sucha, łaźnia parowa oraz sala fitness. Można tu również skorzystać z zabiegów i masaży. A na chłodne wieczory po ciężkim dniu hotel oferuje część klubową restauracji z piecem kaflowym. Można się rozgrzać przy ogniu i przy drinku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: