Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Antonio Conference Skarbimierz

Motoryzacyjna 2, Skarbimierz Osiedle, 49-300 Brzeg
www.hotelantonio.eu/biznes/hotel

Skontaktuj się z obiektem

Barbara Panek Dyrektor 69709...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Antonio Conference Skarbimierz

Integracja na sportowo podczas konferencji w Hotelu Atrium

Data aktualności: 04-08-2014

 • Integracja na sportowo podczas konferencji w Hotelu Atrium - Hotel Antonio Conference Skarbimierz

  Trzygwiazdkowy Hotel Atrium znajduje się w Skarbimierzu, w odległości 43 km od Opola i Wrocławia oraz 8 km od autostrady A4. Posiada profesjonalne sale konferencyjne i szczyci się swoim zapleczem sportowym, świetnym na relaks podczas szkoleń i integrację firmową.

   

  Konferencje na Opolszczyznie

   

  Hotel dysponuje 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Główna sala ma 390 mkw. powierzchni i mieści 300 osób w ustawieniu kinowym i 200 osób na bankiecie. Sala ta może zostać podzielona na dwie mniejsze, mieszczące 210 i 110 osób kinowo. Najmniejsza sala nadaje się na szkolenia dla 30 osób.
  Sale są nowocześnie urządzone i wyposażone, posiadają ekrany, flipcharty, projektory multimedialne oraz nagłośnienie. Sala główna połączona jest z urokliwym atrium, doskonałym na odpoczynek pomiędzy wykładami. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 102 miejsca.
   

   Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa  Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa  

   

  Zaplecze noclegowe i gastronomiczne

   

  Hotel oferuje zakwaterowanie dla 96 osób w 46 komfortowo urządzonych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, biurko, telewizor i bezprzewodowy Intenet. Restauracja Steak & Grill specjalizuje się w stekach i kuchni nowoczesnej, ale szef kuchni Szymon Łozowy zapewnia, że sprosta każdemu wyzwaniu. Szef kuchni w swojej pracy kieruje się mottem: „Profesjonalnie i nowocześnie, a jednocześnie prosto i naturalnie”.