Trzygwiazdkowy Hotel Atrium znajduje się w Skarbimierzu, w odległości 43 km od Opola i Wrocławia oraz 8 km od autostrady A4. Posiada profesjonalne sale konferencyjne i szczyci się swoim zapleczem sportowym, świetnym na relaks podczas szkoleń i integrację firmową.

Konferencje na Opolszczyznie

Hotel dysponuje 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Główna sala ma 390 mkw. powierzchni i mieści 300 osób w ustawieniu kinowym i 200 osób na bankiecie. Sala ta może zostać podzielona na dwie mniejsze, mieszczące 210 i 110 osób kinowo. Najmniejsza sala nadaje się na szkolenia dla 30 osób. Sale są nowocześnie urządzone i wyposażone, posiadają ekrany, flipcharty, projektory multimedialne oraz nagłośnienie. Sala główna połączona jest z urokliwym atrium, doskonałym na odpoczynek pomiędzy wykładami. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 102 miejsca.  

 Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa  Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa  

Zaplecze noclegowe i gastronomiczne

Hotel oferuje zakwaterowanie dla 96 osób w 46 komfortowo urządzonych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, biurko, telewizor i bezprzewodowy Intenet. Restauracja Steak Grill specjalizuje się w stekach i kuchni nowoczesnej, ale szef kuchni Szymon Łozowy zapewnia, że sprosta każdemu wyzwaniu. Szef kuchni w swojej pracy kieruje się mottem: „Profesjonalnie i nowocześnie, a jednocześnie prosto i naturalnie”.