Sopocki Best Western Villa Aqua już po remoncie – w trakcie trwających trzy miesiące prac renowacyjnych zmodernizowano m.in. sale konferencyjne i pokoje. Obiekt udostępnił też dwie nowe sale konferencyjne.

Villa Aqua w trójmiejskim kurorcie od lutego czeka na klientów i organizatorów konferencji w nowej odsłonie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych odwiedzających region, hotel udostępnił dwie nowe sale konferencyjne. Każda z nich przeznaczona jest na kameralne spotkania w gronie 12 osób, przy czym istnieje możliwość połączenia pomieszczeń w salę dla 30 osób. Obydwie sale są klimatyzowane, a jedną z nich wyposażono w monitor LCD. Istniejącą dużą salę, która jednorazowo mieści 70 osób, wyposażono dodatkowo w niezależne nagłośnienie z mikrofonem, a także zmodernizowano jej wnętrza poprzez wprowadzenie nowej kolorystyki i oświetlenia. Sala ma również dostęp do światła dziennego oraz wyjście na taras.

Best Western Villa Aqua sale konferencyjne konferencje

Po odnowieniu wnętrza zyskały nowe oświetlenie i wystrój - są utrzymane w morskiej tonacji. W 50 hotelowych pokojach wprowadzono udogodnienia, takie jak klimatyzacja czy wygodniejsze łóżka – część z nich dostępna jest również w standardzie Lux. Obiekt może także pochwalić się zmodernizowanym lobby i restauracją, która od niedawna nosi nazwę Aquarella, a także salą fitness i placem zabaw dla dzieci.

Otwarty w 2007 roku sopocki obiekt do sieci Best Western dołączył w 2012 roku.