Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Arkas

Daszyńskiego 12, 46-060 Prószków
www.hotelarkas.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Tomechna Manager Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Arkas

Ekologiczny hotel powstaje w województwie opolskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Ekologiczny hotel powstaje w województwie opolskim - Hotel Arkas

  W październiku bieżącego roku w centrum Prószkowa, koło Opola, otwarty ma zostać Hotel Arkas.

   

   

   

   

   

   

   


  Hotel zaprojektowany został z myślą o ochronie środowiska. 90% zapotrzebowania obiektu na ciepło i klimatyzację realizowane jest poprzez energię geotermalną, 5% przez solary i 5% przez gaz propan.


  Nowy, ekologiczny hotel o standardzie trzech gwiazdek będzie idealnym miejscem na organizację różnego typu spotkań o charakterze biznesowym.
  W hotelu znajdzie się rozbudowane zaplecze bankietowo-konferencyjne, w skład którego wchodzą następujące sale: Sala kongresowa, gdzie pomieści się nawet 500 osób, Sala Balowa na 140 osób, Sala Bankietowa, mogąca podjąć 80 osób, a także 2 Sale Konferencyjne, przygotowane na 50 osób każda. Na terenie całego kompleksu dostępny będzie bezprzewodowy Internet. Do dyspozycji gości udostępniona zostanie również kawiarenka internetowa.Hotel zaoferuje też obsługę gastronomiczną.


  Hotel Arkas posiadać będzie 43 eleganckie, komfortowe pokoje i 4 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone zostaną m.in. w klimatyzację, bezprzewodowy Internet, telefon, TV LCD oraz TV SAT. W hotelu znajdą się również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

  Po ciężkim dniu goście będą mogli się zrelaksować korzystając z zabiegów jakie oferowane mają być w strefie wellnes - spa a także z basenu, jacuzzi, sauny oraz atrakcji wodnych.         


  Dla gości hotelu przygotowany został również parking.


  Dodatkowym atutem hotelu ma być jego lokalizacja. Hotel znajdować się będzie w odległości 5 km od zjazdu z autostrady A4 oraz 10 km od Opola.

   

  Wśród pozostałych obiektów o standardzie trzech gwiazdek w województwie opolskim wymienić można m.in: Hotel SPA Medical Dwór Elizy, Hotel Festival, Hotel Weneda, Szara Willa czy Hotel Mercure Opole.  źródło: www.hotelarkas.pl