Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bayjonn Sopot

Powstańców Warszawy 7, 81-718 Sopot
http://www.bayjonnhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Bayjonn Sopot

Trwa inwestycja w sopockim butikowym trzygwiazdkowcu

Data aktualności: 11-04-2017

 • Trwa inwestycja w sopockim butikowym trzygwiazdkowcu - Hotel Bayjonn Sopot

  Rozpoczął się kolejny etap modernizacji mieszczącego się przy ulicy Powstańców Warszawy w Sopocie trzygwiazdkowego Bayjonn Hotelu. Butikowy obiekt zyskał dodatkową, piątą kondygnację, w której od czerwca br. udostępni gościom 7 nowych pokoi, w tym jeden apartament. W trakcie dotychczasowych prac odnowiono korytarze oraz hol, odświeżono także hotelową salę konferencyjną.


   

  Bayjonn Hotel to położony w bezpośredniej bliskości morza trzygwiazdkowy butikowy obiekt, oferujący gościom widok na Plac Przyjaciół Sopotu oraz wyjście na popularny deptak – „Monciak”. Hotel jest laureatem prestiżowych nagród, m.in. certyfikatu Złoty Standard oraz wyróżnienia użytkowników portalu Tripadvisor.

   

   

  Efektem etapów inwestycji dotychczas przeprowadzonych w hotelu jest odnowienie korytarzy oraz holu. Odświeżono również wygląd hotelowej sali konferencyjnej, mogącej posłużyć do organizacji spotkania biznesowego dla 32 osób w układzie teatralnym. Obecnie trwają w niej ostatnie prace wykończeniowe. Pomieszczenie będzie dostępne dla gości konferencji już w przyszłym tygodniu.

   

   

  W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na miejsca noclegowe w Sopocie, zarząd hotelu podjął decyzję o rozpoczęciu rozbudowy obiektu. Powstało już nowe, czwarte piętro, na którym trwają prace w 7 nowych pokojach, w tym jednym apartamencie. Koniec budowy i oddanie do użytku gości nowych przestrzeni przewidywane jest na czerwiec tego roku.

   

   

  Na czas przeprowadzania kolejnych prac wykończeniowych hotelowi goście muszą liczyć się z przejściowymi utrudnieniami. Z użytkowania wyłączono windę, saunę oraz salę fitness. Również do czerwca nieczynny będzie znajdujący się w podziemiach budynku parking. Personel hotelu zapewnił na ten czas 10 zewnętrznych miejsc postojowych, wynajętych na terenie położonego opodal Centrum Haffnera i udostępnianych gościom po wcześniejszej rezerwacji. Między godzinami 9:00 a 17:00 goście spotkań i konferencji mogą napotkać hałasy towarzyszące pracom budowlanym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: