Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane
http://www.belvederehotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Bożena Jakubiak Sales director 18 20...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

Szymon Kukulski objął stanowisko dyrektora generalnego Grupy Trip

Data aktualności: 18-03-2016

 • Szymon Kukulski objął stanowisko dyrektora generalnego Grupy Trip - Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

  Grupa Trip, do której należą trzy prestiżowe hotele w Zakopanem ma nowego dyrektora generalnego. Od 1 lutego br. stanowisko to objął Szymon Kukulski.

   

  Stworzenie stanowiska dyrektora generalnego zakopiańskich hoteli Grupy Trip to jeden z pierwszych poważnych kroków zrealizowanych w ramach nowej strategii, której celem jestpodniesienie standardów obsług, sprzedaży i promocji we wszystkich trzech hotelach.Nowy dyrektor w Grupie Trip, Szymon Kukulski od 1999 roku był dyrektorem pięciogwiazdkowego hotelu Litwor i restauracji hotelowej Koneser. Z branżą hotelarską związany jest od 20 lat.

   

  W Zakopanem funkcjonują trzy hotele należąco do Grupy Trip: pięciogwiazdkowy hotel Litwor z popularną i docenianą restauracją Koneser, trzygwiazdkowy hotel Czarny Potok oraz czterogwiazdkowy hotel Belvedere Resort & Spa. Każdy z obiektów oferuje komfortowe i nowoczesne sale konferencyjne oraz wygodne i stylowe pokoje. Co więcej, hotel Belvedere jest jednym z największych hoteli konferencyjnych w mieście – oferuje 12 sal, w tym największą dla 700 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: