Grupa Trip, do której należą trzy prestiżowe hotele w Zakopanem ma nowego dyrektora generalnego. Od 1 lutego br. stanowisko to objął Szymon Kukulski.

Stworzenie stanowiska dyrektora generalnego zakopiańskich hoteli Grupy Trip to jeden z pierwszych poważnych kroków zrealizowanych w ramach nowej strategii, której celem jestpodniesienie standardów obsług, sprzedaży i promocji we wszystkich trzech hotelach.Nowy dyrektor w Grupie Trip, Szymon Kukulski od 1999 roku był dyrektorem pięciogwiazdkowego hotelu Litwor i restauracji hotelowej Koneser. Z branżą hotelarską związany jest od 20 lat.

W Zakopanem funkcjonują trzy hotele należąco do Grupy Trip: pięciogwiazdkowy hotel Litwor z popularną i docenianą restauracją Koneser, trzygwiazdkowy hotel Czarny Potok oraz czterogwiazdkowy hotel Belvedere Resort Spa. Każdy z obiektów oferuje komfortowe i nowoczesne sale konferencyjne oraz wygodne i stylowe pokoje. Co więcej, hotel Belvedere jest jednym z największych hoteli konferencyjnych w mieście – oferuje 12 sal, w tym największą dla 700 osób.