Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
www.hotelboss.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Lenart Marketing & PR Manager +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Konferencje i eventy w hotelu Boss profesjonalnie, atrakcyjnie i tanio

Data aktualności: 22-06-2015

 • Konferencje i eventy w hotelu Boss profesjonalnie, atrakcyjnie i tanio - Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

  [artykuł aktualizowany 14.03.2017 r.]

   

   

  Wybór odpowiedniego miejsca na konferencje to nie lada zadanie. Ma być blisko, ale zacisznie i komfortowo, a jednocześnie atrakcyjnie, najlepiej z dużą ilością sal do wyboru. I oczywiście tanio. Niemożliwe? Jak najbardziej możliwe - w Hotelu Boss!


   

  Jeszcze w granicach Warszawy, ale już poza zgiełkiem miasta, w miedzeszyńskich lasach znajduje się hotel Boss, którego przeznaczeniem jest organizacja konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz bankietów. Otoczenie sprzyja skupieniu i aktywnemu wypoczynkowi, a lokalizacja - z dobrym dojazdem do centrum -pozwala na sprawny powrót do pracy.

   


  Sale konferencyjne w Warszawie

   


  Organizatorzy spotkań mają w czym wybierać. Zaplecze konferencyjne hotelu Boss świetnie oddaje powiedzenie „do wyboru, do koloru”, i to w sensie dosłownym. Obiekt dysponuje 16 salami konferencyjnymi o nazwach takich jak Szafirowa, Turkusowa, Rubinowa, czy Złota. Ich łączna powierzchnia o ponad 1100 mkw. Największa z nich jest Szafirowa – pomieści jednocześnie 270 osób w ustawieniu teatralnym. Następna pod względem wielkości jest Kryształowa – pomieści w tym samym ustawieniu 110 osób. Pozostałe sale pomieszczą od 90 do 16 osób. Niektóre z sal można łączyć, dzięki czemu w hotelu Boss może odbyć się event nawet dla 560 gości.

   

   

  Hotel Boss Warszawa sale konferencyjneHotel Boss Warszawa sale konferencyjne

   


  Piknik i grill… w stolicy!  Zaplecze gastronomiczne hotelu także jest przygotowane na organizację przyjęć oraz bankietów. Restauracja Malinowa, której sala mierzy 300 mkw. pomieści 230 osób, lecz po połączeniu z salą Kryształową i Szafirową nawet 500. Ponadto, hotel udostępnia również Karczmę Góralską, mieszczącą do 80 osób i Chatę Grillową z paleniskiem, w której pomieści się 30 osób. Obok kuchni hotelu Boss nie można przejść obojętnie – dania są autorstwa Mariusza Okrasy, bardzo docenianego w środowisku kucharzy. Zaplecze noclegowe hotelu to 269 miejsc w 136 pokojach i apartamentach. Co więcej, hotel zapewnia darmowe miejsca parkingowe dla 250 aut.

   


  Jednak hotel Boss to nie tylko hotel. To również otaczające go tereny zielone, które doskonale nadają się do organizowania pikników oraz wspólnego grillowania. Znajdziemy tu trzy boiska do siatkówki, a dla wielbicieli futbolu przeznaczone jest boisko do piłki nożnej. Wśród dodatkowych atrakcji oferowanych przez Hotel Boss w miesiącach letnich jest także wypożyczalnia rowerów, na których mogą się udać na wycieczkę do malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zatem można bez wyrzutów sumienia przyznać, że miejsce to spełnia oczekiwania każdego klienta.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne