Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ
www.hotelcasa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

Campanile powstaje w Nowym Targu. Otwarcie już w październiku

Data aktualności: 06-07-2016

  • Campanile powstaje w Nowym Targu. Otwarcie już w październiku - Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

    W centrum Nowego Targu jesienią br. zostanie otwarty kolejny obiekt sieci Campanile. Trzygwiazdkowiec zaoferuje trzy sale konferencyjne oraz 76 pokoi.

     

    Hotel Campanile w Nowym Targu powstaje w centrum miasta, przy ul. Królowej Jadwigi 17. To lokalizacja zapewniająca bardzo dobry dojazd do Doliny Pięciu Stawów, który położony jest na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz Pienińskiego Parku Narodowego. Nowy Targ jest historyczną stolicą Podhala, dziś zapewnia miejskie atrakcje i ten sam krajobraz co Zakopane, jednak bez przeludnienia. Z hotelu będzie można szybko dojechać nad najpiękniejsze jeziora regionu - Jezioro Czorsztyńskie i Morskie Oko.W hotelu Campanile znajdą się trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 131 mkw. Pomieszczą 115 osób. Baza noclegowa obiektu to 76 pokoi, w tym sześć rodzinnych i dwa przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości hotel odda również restaurację serwująca m.in. dania bezglutenowe i wegetariańskie, a także bar na dachu, z którego można podziwiać panoramę Tatr i dwa parkingi — podziemny i zewnętrzny. Jak w każdym hotelu tej sieci goście będą mogli korzystać z bezprzewodowego Internetu i całodobowej recepcji. Otwarcie hotelu planowane jest na październik br.


Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: