Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Chańcza

Chańcza 64a, 26-035 Raków
http://hotelchancza.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Chańcza

Nowy trzygwiazdkowiec na konferencje w województwie świętokrzyskim

Data aktualności: 20-10-2015

 • Nowy trzygwiazdkowiec na konferencje w województwie świętokrzyskim - Hotel Chańcza

  W niewielkiej miejscowości Chańcza w województwie świętokrzyskim został otwarty nowy trzygwiazdkowy hotel z salą konferencyjną, zapleczem noclegowym i restauracją.


  Nazwa hotelu pochodzi od nazwy miejscowości, w której się znajduje. Chańcza leży w południowo-wschodniej części województwa. Jest to miejsce latem często odwiedzane przez turystów ze względu na bliskość zbiornika wodnego o tej samej nazwie.

  Obiekt dysponuje bazą noclegową dla 70 osób w 24 pokojach jedno- i dwuosobowych. Konferencje i bankiety w hotelu można w organizować w jednej przystosowanej do tego sali, która pomieści w ustawieniu kinowym 160 osób. Na co dzień sala jest restauracją hotelową.

  Co więcej, w hotelu znajduje się sauna oraz jacuzzi. Goście mogą zostawić auto na przyhotelowym parkingu. A wszystko to w trzygwiazdkowym standardzie.   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: