Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dana Business & Conference

Wyzwolenia 50, 71-500 Szczecin
http://www.hoteldana.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Bloch +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Dana Business & Conference

Konferencje w hotelu Dana w Szczecinie już w grudniu

Data aktualności: 29-09-2015

 • Konferencje w hotelu Dana w Szczecinie już w grudniu - Hotel Dana Business & Conference

  Po raz kolejny przesunięto otwarcie szczecińskiego hotelu Dana. Obiekt zostanie otwarty na przełomie listopada i grudnia. Zaoferuje 100 pokoi oraz sześć sal konferencyjnych.


  Hotel Dana to czterogwiazdkowy obiekt położony w centrum miasta. Jego pełna nazwa brzmi Hotel Dana Business & Conference. Zaoferuje on swoim gościom bazę noclegową złożoną ze 100 pokoi oraz Apartamentu Prezydenckiego, oraz zaplecze konferencyjne składające się z sześciu nowoczesnych sal o łącznej powierzchni 360 mkw. Ponadto, w hotelu znajdzie się strefa spa z saunami suchą i parową oraz salą fitness, zaplecze gastronomiczne w postaci restauracji i lounge baru, a także klub hotelowy w podziemiach budynku. Całość to 4 tys. mkw. rozłożonych na pięciu piętrach.
   

  Dawniej w budynku hotelu mieściły się Zakłady Odzieżowe Dana. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Laguarda Low Architects LLC Dallas, a inwestorem i generalnym wykonawcą jest J.W. Construction Holding SA. Realizacja kosztowała około 14 mln zł. Hotel miał przyjąć pierwszych gości we wrześniu br., jednak otwarcie przesunięte zostało na przełom listopada i grudnia.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: