Czterogwiazdkowy Hotel HP Park Plaza to niepowtarzalny obiekt, który na stałe wpisał się w krajobraz Wrocławia. Wyjątkowo malownicze położenie nad Odrą, a jednocześnie w centrum miasta, oraz bliskość atrakcji turystycznych, przyciągają gości podróżujących prywatnie i służbowo. Osoby, które wybierają nadodrzański hotel, mogą być pewne niezmiennie wysokiego poziomu usług, w tym profesjonalnej obsługi konferencji oraz doskonałych warunków relaksu i wypoczynku. W Hotelu HP Park Plaza stale dba się o wysoką jakość serwisu. Działania na bieżąco dopasowywane są do preferencji i potrzeb gości. Już wkrótce ofertę hotelu wzbogaci przestronna i nowocześnie wyposażona wielofunkcyjna sala dla 300 osób!

Rozwój pandemii COVID-19 wymógł na organizatorach dostosowanie formuły zgromadzeń do obostrzeń. Nie ustała jednak potrzeba spotkań „twarzą w twarz” oraz czerpania z nich energii i wiedzy. Coraz chętniej wraca się więc do tradycyjnych szkoleń czy konferencji, oczywiście przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa. Dużą wygodą jest skorzystanie z oferty, która dostosowana jest do oczekiwań zarówno zwolenników spotkań wirtualnych, jak i stacjonarnych.

Takim miejscem, które szybko reaguje na zmiany i którego pracownicy wsłuchują się w potrzeby swoich gości, jest HP Park Plaza Wrocław. Czterogwiazdkowy hotel, który jest idealnym obiektem zarówno dla tych, którzy poszukują profesjonalnego miejsca na swoje wydarzenie hybrydowe, jak i dla organizatorów, którzy chcą wrócić do konferencji stacjonarnych, również tych dla większej liczby uczestników.

HP Park Plaza Wroclaw hotel nad Odra

Nie tylko konferencje. HP Rotunda – inwestycja z dużym potencjałem

Już w IV kwartale 2022 roku do działających sal konferencyjnych Hotelu HP Park Plaza Wrocław dołączy kolejna przestrzeń, która powstanie w wyniku przebudowy funkcjonalnej części obiektu, tzw. Rotundy.

- Mimo że dysponujemy już znaczącym potencjałem 6 multifunkcyjnych sal, samodzielnych lub posiadających mobilne grodzie (na potrzeby mniejszych wydarzeń), miewaliśmy pytania płynące ze strony klientów o dodatkową salę. Zapytania dotyczyły organizacji wystaw, szkoleń czy konferencji, innym razem przyjęć rodzinnych organizowanych na najwyższym poziomie – wyjaśnia Przemysław Biechowiak, dyrektor Hotelu HP Park Plaza Wrocław.

Na przygotowywanej powierzchni zabudowy 578 m kw. znajdzie się sala, która w układzie teatralnym pomieści 300 osób. Wyposażona zostanie w sprzęt audiowizualny najwyższej jakości. HP Rotunda będzie klimatyzowana, z dostępem do światła dziennego i szybkiego (400 Mbps) Internetu. Na potrzeby bankietów organizowanych w nowej przestrzeni pomyślano również o możliwości skorzystania z cenionego zaplecza restauracyjnego Hotelu HP Park Plaza.

HP Park Plaza nowa sala konferencyjna HP Rotunda

- Goście znają potencjał naszego 4-gwiazdkowego hotelu położonego w sercu Wrocławia, nad samą Odrą, gdzie szemrząca rzeka może poprawić apetyty korzystających z Restauracji Panorama. Obecne doskonałe zaplecze gastronomiczne, usytuowane w sąsiedztwie dotychczasowych sal, zostanie wzbogacone o kolejną nowoczesną kuchnię, funkcjonującą na potrzeby nowego obiektu – HP Rotundy. Znamy gusta naszych wymagających i ceniących kunszt kulinarny gości, dlatego trzon kucharzy w nowej kuchni będą stanowili doświadczeni fachowcy z obecnej Restauracji Panorama – zapewnia Przemysław Biechowiak.

HP Park Plaza Wroclaw Przemyslaw Biechowiak

dyrektor Hotelu HP Park Plaza - Przemysław Biechowiak

Bankiet dla 240 gości, szkolenia, a może wdrożenie nowego produktu? W nowej sali HP Rotunda sprawdzą się różnorodne scenariusze wydarzeń. Dużym ułatwieniem przy organizacji wyjazdów grupowych jest możliwość pozostawienia na hotelowym parkingu także autokarów.

Uczestnicy wydarzeń w HP Rotunda mogą też liczyć na komfortowe zakwaterowanie na miejscu oraz możliwość zwiedzania Wrocławia w wolnym czasie. Nie będzie to od nich wymagało długich wędrówek. Zabytkowa część miasta oddalona jest tylko o 10 min spacerem.

Konferencje nad Odrą, a może… Hotel Office?

Obiekt HP Rotunda to nasza propozycja na koniec 2022 roku, ale już teraz na potrzeby konferencji w Hotelu HP Park Plaza**** zarezerwować można 6 nowoczesnych sal multifunkcyjnych. Przestrzenie te mają powierzchnię od 45 m kw. do 63 m kw. Cztery z nich dzięki ścianom mobilnym można połączyć, uzyskując salę (198 m kw.) dla 180 osób.

HP Park Plaza Wroclaw sala konferencyjna

Warto odnotować, że wszystkie są klimatyzowane i mają dostęp do naturalnego światła, z możliwością zaciemnienia podczas prezentacji. Na bardziej kameralną rozmowę np. o biznesie lub spotkanie rekrutacyjne polecamy VIP Room 113 – elegancki pokój z pełnym wyposażeniem, aby móc w spokoju skupić się na meritum.

Hotel HP Park Plaza**** wyszedł naprzeciw tym osobom, które potrzebują optymalnych warunków do pracy zdalnej. Oferta Hotel Office pozwoli przenieść się z obowiązkami służbowymi do komfortowego pokoju hotelowego, który wyposażony jest wygodne biurko, TV i szybki internet symetryczny. Zainteresowani ofertą będą mogli nieodpłatnie skorzystać w hotelu z drukarki, skanera i kopiarki, a także parkingu podziemnego lub naziemnego, kawy i herbaty oraz – w specjalnych cenach – z dań restauracyjnych.  

Szukasz niebanalnego pomysłu na swoją konferencję? Hotel HP Park Plaza ma ofertę dla osób, które chciałyby urządzić spotkanie na świeżym powietrzu, z widokiem na Odrę. W ciepłe miesiące zarezerwować można miejsce na letnim tarasie. Coworking bądź szkolenia pod parasolem i z widokiem na zieleń, rzekę, nielimitowaną kawą, herbatą czy wodą – to idealne rozwiązanie nie tylko podczas pandemii.

HP Park Plaza Wroclaw taras na konferencje nad Odra

Relaks pod czterema gwiazdkami. Pokoje i rekreacja w Hotelu HP Park Plaza

Nie samą pracą człowiek żyje? Oczywiście. Dlatego warto przy okazji pobytu w HP Park Plaza maksymalnie wykorzystać możliwości regeneracji. Hotel udostępnia łącznie 177 klimatyzowanych pokoi typu Standard, Twin, Superior, Studio oraz Apartament. Planując konferencję we wrocławskim czterogwiazdkowcu, warto zapoznać się wcześniej ze specjalnymi ofertami. Dużym zainteresowaniem cieszą się propozycje weekendowe, okazjonalne i rodzinne.

HP Park Plaza Wroclaw pokoj

Niezapomniane wrażenia na gościach hotelu pozostawią potrawy, których skosztują w Restauracji Panorama z widokiem na rzekę i nadodrzańskie wyspy. W menu znajdą wyśmienite dania kuchni regionalnej przygotowywane ze świeżych produktów pochodzących często od lokalnych dostawców, a także smaczne ciasta i desery.

HP Park Plaza Wroclaw restauracja

Goście Hotelu HP Park Plaza nieodpłatnie korzystają z hotelowej sauny, a w atrakcyjnych cenach – z relaksujących zabiegów Spa. Będzie to też znakomite uzupełnienie firmowego wyjazdu integracyjnego. 

Z rezerwacją sali nie trzeba czekać do ostatniej chwili - już teraz warto zaplanować swój pobyt we Wrocławiu! Na wszelkie zapytania i propozycje czeka doświadczony zespół, który z chęcią wesprze przy organizacji wydarzenia w Hotelu HP Park Plaza****.