Siła dobrego biznesu tkwi w intuicji, dbałości o stały rozwój i doborze kompetentnych pracowników. Dlatego znane marki chętnie inwestują w siebie, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania swoich klientów. Hotel HP Park Plaza we Wrocławiu również otwiera się na nowe. A dokładniej – otwiera kolejną salę konferencyjno-bankietową!

Położony w centrum Wrocławia czterogwiazdkowy Hotel HP Park Plaza cieszy się niezmiennym zainteresowaniem organizatorów spotkań. Jego atutem jest usytuowanie w pobliżu Starego Rynku oraz doskonałe skomunikowanie z ważnymi wrocławskimi obiektami: Halą Stulecia czy Wrocławskim Parkiem Technologicznym. Zmotoryzowani goście konferencji na miejscu skorzystają z dozorowanego parkingu zewnętrznego i garażu podziemnego dla 110 aut.

Meeting plannerzy wiedzą, że w Hotelu HP Park Plaza znajdą komfortowe pokoje i profesjonalne zaplecze konferencyjne. Tu także liczyć mogą na profesjonalizm w organizacji szkoleń i eventów. 

Hotel HP Park Plaza – biznes kieruje się do Wrocławia

Z myślą o kliencie biznesowym oferta Hotelu HP Park Plaza jest ciągle wzbogacana. Aktualnie przeprowadzany jest remont obiektu, który niebawem zostanie oddany do użytkowania. W przyległej do hotelu HP Rotundzie powstanie wielofunkcyjna sala, która idealnie sprawdzi się na konferencje oraz bankiety. 

Nowa sala konferencyjno-bankietowa w centrum Wrocławia

Nowa sala HP Rotunda powiększy dotychczasowe zaplecze konferencyjno-bankietowe Hotelu HP Park Plaza. Jest to wielofunkcyjna przestrzeń urządzona w stylu industrialnym i eleganckim. 

Hotel HP Park Plaza Wroclaw sala konferencyjna HP Rotunda

HP Rotunda przeznaczona jest na konferencje i kongresy. Będzie również odpowiednia na bankiety, integracje firmowe, wystawy, wigilie oraz imprezy okolicznościowe. Podczas organizowanych w niej spotkań Restauracja Panorama zapewni rozmaite, przepyszne dania. Sala będzie odpowiednia na wydarzenia dla około 200 osób.

Rozwiń swój biznes we Wrocławiu

HP Rotunda to nie jedyna przestrzeń z przeznaczeniem na organizację szkoleń. Hotel HP Park Plaza dysponuje już 6 nowoczesnymi salami konferencyjnymi. Mają one układ modułowy, dzięki czemu można je przystosować tak do większych, jak i mniejszych grup. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego, z możliwością całkowitego zaciemnienia podczas prezentacji. Wyposażone zostały w klimatyzację, dostęp do szybkiego Internetu (400 Mb/s), nagłośnienie, projektor i ekrany. 

Hotel HP Park Plaza Wroclaw sala konferencyjna

Sale mają powierzchnię od 45 m kw. do 63 m kw. Po połączeniu uzyskujemy przestrzeń (198 m kw.), która w ustawieniu teatralnym pomieści do 180 osób. Warto dodać, że nad prawidłowym przebiegiem konferencji w Hotelu HP Park Plaza czuwa doświadczony personel, który wesprze poradą i udzieli potrzebnych informacji.

Hotel HP Park Plaza – komfortowo pod każdym względem

Jako hotel położony w ścisłym centrum Wrocławia, HP Park Plaza ma okazję gościć wszystkie grupy odbiorców. Doskonale czują się w nim goście przybywający do stolicy Dolnego Śląska w celach turystycznych, osoby w podróży służbowej czy uczestnicy konferencji. Właśnie dla nich zostały przygotowane specjalne oferty oraz udogodnienia. 

W Hotelu HP Park Plaza oferowanych jest kilka przestrzeni, w których można spotkać się w celach biznesowych lub popracować w spokoju. Lobby i taras są często wybierane przez gości na swobodniejsze spotkania lub pracę online. W większości pokoi wydzielono specjalne miejsce do pracy. Hotel łącznie udostępnia 177 wygodnych pokoi.

Hotel HP Park Plaza Wroclaw pokoj

Restauracja Panorama – dobre widoki na europejską kuchnię

Gdzie ugościć uczestników konferencji? Oczywiście – na miejscu. W Hotelu HP Park Plaza znajduje się Restauracja Panorama, która oferuje znakomitą autorską kuchnię. W menu znajdziemy pozycje stałe, sezonowe czy rzemieślnicze wyroby własne.

Hotel HP Park Plaza Wroclaw restauracja

Klienci biznesowi oraz goście konferencyjni mogą skorzystać z bufetu, przerw kawowych, obiadów, kolacji, a także zorganizować bankiet. Do wyboru mają różnorodne potrawy i napoje, dopasowane do potrzeb i preferencji gości.

Do restauracji przylega taras letni z unikalnym widokiem na rzekę Odrę i Wyspę Słodową. Takie warunki sprawiają, że hotel office, coworking bądź spotkania biznesowe przebiegną w przyjemnej atmosferze i otoczeniu.

Hotel HP Park Plaza Wroclaw taras

Jeśli poszukujecie sprawdzonego hotelu na konferencje w centrum Wrocławia, HP Park Plaza będzie doskonałym wyborem.