Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel i Restauracja Nowy Dwór w Zaczerniu

Zaczernie 955A, 36-062 Załęże
www.zaczernie.hotelnowydwor.pl

Skontaktuj się z obiektem

Paulina Kogut 017-8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel i Restauracja Nowy Dwór w Zaczerniu

Hotel Nowy Dwór z nowym wyposażeniem SPA & wellness

Data aktualności: 05-02-2014

 • Hotel Nowy Dwór z nowym wyposażeniem SPA & wellness - Hotel i Restauracja Nowy Dwór w Zaczerniu
  Znajdujący się w Zaczerniu pod Rzeszowem trzygwiazdkowy hotel konferencyjny oddaje obecnie do dyspozycji sześć profesjonalnych gabinetów odnowy biologicznej, basen, salę fitness, strefę saun oraz strefę schładzania.
   
  Jak informują przedstawiciele hotelu Nowy Dwór, hotelowe centrum wellness & SPA to idealne miejsce na wypoczynek. Po zakończeniu odbywającej się w obiekcie konferencji jej uczestnicy mogą zrelaksować się w saunie fińskiej z elementami solnymi, skorzystać z sali fitness lub poddać się zabiegom w gabinetach odnowy biologicznej i masażu oraz salonie fryzjerskim.
   
  Idealny na konferencje pod Rzeszowem
   
  Hotel Nowy Dwór dysponuje 650 miejscami w pięciu klimatyzowanych salach konferencyjno- bankietowych -  Kongresowej, Szmaragdowej, Bursztynowej, Brylantowej i Diamentowej. Pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, dzięki czemu mogą być w nich organizowane konferencje, kongresy, szkolenia i warsztaty. Personel obiektu służy pomocą na każdym etapie wydarzenia, a hotelowa kuchnia dba o posiłki dla i przerwy kawowe dla jego uczestników.
   
  Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 150 miejsc noclegowych w 83 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz 4 apartamentach z dostępem do internetu. Mieszcząca się w obiekcie restauracja serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej.