Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ikar Bydgoszcz

Szubińska 32, 85-312 Bydgoszcz
www.hotel-ikar.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Ikar Bydgoszcz

Odnowione sale konferencyjne w hotelu na bydgoskim Błoniu

Data aktualności: 25-11-2016

 • Odnowione sale konferencyjne w hotelu na bydgoskim Błoniu - Hotel Ikar Bydgoszcz

  Bydgoszczan przechodzących koło siedziby Hotelu Ikar przy ulicy Szubińskiej 32 może zaintrygować brak charakterystycznego logo na elewacji obiektu. Jest to jeden z przejawów trwającej w obiekcie przebudowy, kolejny po zeszłorocznym oddaniu do użytku nowego wejścia, wybudowanego przez firmę BWJ Budownictwo.

   

   

  Zakończony etap remontu przyniósł Hotelowi Ikar podwyższenie kategorii do trzech gwiazdek. Nową aranżację otrzymały pokoje i części wspólne budynku. Ośrodek zyskał także nowy parking. Obecnie kompleks oferuje 9 pokoi jednoosobowych, 69 typu twin, 8 typu double i 1 pokój trzyosobowy. Ofertę dopełnia 7 pokoi o podwyższonym standardzie, 2 pokoje Deluxe, 2 apartamenty oraz pokój przystosowany specjalnie dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

   

  Sale konferencyjne w nowej odsłonie


   

  Po przebudowie Hotel Ikar oferuje uczestnikom konferencji 5 odnowionych sal o różnej powierzchni. Największe z pomieszczeń – Sala Konferencyjna (120 mkw.) – pomieści do 120 osób w przypadku ustawienia kinowego. Na organizatorów mniejszych wydarzeń czekają 3 sale szkoleniowe o powierzchni 48 mkw., z których każda pomieści do 50 osób w układzie kinowym. Do zaaranżowania kameralnego spotkania biznesowego posłuży Sala Gabinetowa (25 mkw.), mieszcząca do 12 osób w układzie boardroom. Każde z pomieszczeń jest wyposażone w projektor multimedialny z ekranem, klasyczny whiteboard i flipcharty, klimatyzację oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Sale można zaciemnić np. podczas prezentacji. Sala Konferencyjna posiada dodatkowo integralny system nagłośnieniowy.

   

   

  Kolejne etapy planowanego remontu


   

  W bydgoskim ośrodku trwają obecnie prace nad oddaniem do użytku strefy relaksu z siłownią i sauną. Goście konferencji mogą skorzystać hotelowej restauracji „Dedal”, serwującej dania kuchni polskiej.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: