Aquapark, quady, paintball, tenis i spa w jednym miejscu. Plus dwie profesjonalne sale konferencyjne i pokoje hotelowe na trzygwiazdkowym poziomie. Takie rzeczy tylko w hotelu Jarota w Jarocinie.

W zacisznej części Jarocina - miasta znanego nie tylko w regionie, ale i w całej Polsce z dużego muzycznego wydarzenia – znajduje się hotel Jarota. To trzygwiazdkowy obiekt na konferencje, bankiety, szkolenia i bardzo dużą dawkę niebanalnej rekreacji. Aquapark, tenis, squash to jedne z wielu atrakcji na miejscu. A to dopiero początek, bo hotel Jarota organizuje też wiele zajęć outdoorowych.

Profesjonalne sale konferencyjne w Jarocinie

Trzygwiazdkowiec na konferencje i szkolenia oferuje dwie sale – większa pomieści 120 osób w ustawieniu teatralnym, mniejsza 90. Obie wyposażone są w niezbędny profesjonalny sprzęt multimedialny: projektor, ekran, DVD, flipchart oraz sprzęt nagłaśniający. W hotelu jest również bezpłatne wi-fi. Na bankiety i uroczystości rodzinne dostępna jest sala restauracyjna. Urządzona w elegancki, prosty sposób, ze sprawdzoną kuchnią, łączącą tradycyjne polskie potrawy z kuchnią międzynarodową, z pewnością sprosta wymaganiom każdego gościa. W hotelu Jarota goście mają zapewniony komfortowy nocleg – obiekt oferuje 120 miejsc w 51 pokojach i apartamentach.

Niezapomniany wyjazd integracyjny w Wielkopolsce

Konferencja czy szkolenie w dobrze przygotowanej sali to dopiero początek. Cokolwiek chcemy zaproponować naszym gościom po sesjach i wykładach jest możliwe w hotelu Jarota. Po pierwsze - aquapark: dwa baseny, zjeżdżalnie, kompleks saun, rwąca rzeka, gabinet masażu i aqua bar dają mnóstwo możliwości na wspaniałą wspólną zabawę i relaks po ciężkim dniu. Po drugie - siłownia i fitness, dla tych, którzy oczekują wysiłku fizycznego. A po trzecie - korty tenisowe i do squasha, którzy prócz wysiłku lubią też rywalizację, a także w sezonie baseny zewnętrzne.

Ci, który szukają mocnych wrażeń na wyjazd integracyjny mogą skorzystać z programów integracyjnych i pomysłów na udany team building. W hotelu Jarota przy takich okazjach odbywają się turnieje piłkarskie i siatkarskie na hotelowych profesjonalnych boiskach, gry scenariuszowe, czy po prostu biesiada przy ognisku lub grillu pod gołym niebem. Obiekt organizuje również paintball oraz quady, spływy kajakowe na rzekach Warta i Prosna, a nawet wyjazdy do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie czekaja na gości atrakcje wprost z dzikiego zachodu – bryczki, konie, strzelnica, strzelanie z łuku i minizoo.