Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kopernik Olsztyn

Warszawska 37, 10-081 Olsztyn
http://www.hotelkopernik.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Kopernik Olsztyn

Nowe sale konferencyjne hotelu Kopernik w Olsztynie w 2016 roku

Data aktualności: 04-08-2015

  • Nowe sale konferencyjne hotelu Kopernik w Olsztynie w 2016 roku - Hotel Kopernik Olsztyn

    W I kwartale 2016 roku zakończy się rozbudowa hotelu konferencyjnego Kopernik w Olsztynie. Zaoferuje on większą ilość pokoi, nową restaurację, nową część konferencyjną oraz podziemny parking.

     

    Hotel Kopernik zlokalizowany jest w centrum Olsztyna, największego ośrodka konferencyjnego w regionie. Nowo otwarta, obecnie remontowana część hotelu będzie wyposażona w dodatkowych 28 pokoi, restaurację na 280 miejsc oraz dwie sale konferencyjne dla 100 osób każda, z możliwością połączenia jej w jedną salę dla 200 osób. Drobne zmiany zajdą również w funkcjonującej już części hotelu. Będzie większe lobby, a recepcja i wejście główne zyskają nowy wygląd. Powiększony zostanie także parking - będą 62 miejsca postojowe, w tym 23 w garażu podziemnym.

    Obecnie zaplecze konferencyjne obiektu to sala konferencyjna dla 70 osób w ustawieniu kinowym, pokój VIP oraz klimatyzowane wnętrze winiarni, które pomieści  35 osób. Z kolei zaplecze noclegowe to 114 miejsc w 60 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz dwóch apartamentach.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: