Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, otwarty ponownie w grudniu 2011 r. hotel jest świetnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, a także ważnych uroczystości rodzinnych.

W Hotelu Kryształ Conference Spa znalazlo się 99 miejsc noclegowych w pokojach klasy standard, deluxe oraz dwóch apartamentach. Wszystkie pomieszczenia zostały utrzymane w ciepłej tonacji oraz wyposażone w stylowe meble. W obiekcie znalazły się również pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel Kryształ Conference Spa posiada trzy w pełni klimatyzowane sale konferencyjne, które w zależności od ułożenia mogą pomieścić od 20 do 120 osób. Sala Izerska i Karkonoska są salami wielofunkcyjnymi, które mogą być wykorzystane jako dwa pomieszczenia niezależne, bądź też, po rozsunięciu ścian, jako jedna duża sala konferencyjna. Z kolei Sala Kryształowa jest kameralną salą o podwyższonym standardzie, przeznaczoną na szkolenia kadry menadżerskiej oraz spotkania biznesowe. Wszystkie sale posiadają niezbędny sprzęt konferencyjny oraz urządzenia umożliwiające prowadzenie telekonferencji. Dodatkowo w hotelu istnieje możliwość skorzystania z urządzenia wielofunkcyjnego oraz wypożyczenia notebooka. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej oraz europejskiej, zaś sąsiadująca z nią sala restauracyjna może być wykorzystywana do organizacji bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Na terenie Hotel Kryształ Conference Spa funkcjonują również kawiarnia oraz lobby bar - znajdujący się w nim duży ekran telewizyjny umożliwia śledzenie ważnych wydarzeń sportowych w większym gronie. W piwnicy hotelu działa zaś pub, którego atrakcjami są m.in. kręgle, bilard i lotki. W hotelowym centrum spa wellness do dyspozycji gości oddano piętnastometrowy basen z atrakcjami i brodzikiem dla dzieci, a także jacuzzi, tzw. pokój ciszy, trzy sauny oraz pokój fitness. Dodatkowym atutem obiektu jest centrum odnowy biologicznej, na które składają się trzy profesjonalnie wyposażone gabinety zabiegowe.  

źródło: www.konferencje.pl