Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Łańcut

Armii Krajowej 55A, 37-100 Łańcut
www.hotel-lancut.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Łańcut

Hotel Łańcut już działa

Data aktualności: 30-01-2014

 • Hotel Łańcut już działa - Hotel Łańcut
  30 listopada 2013 roku przy ul. Armii Krajowej w Łańcucie został otwarty nowy obiekt konferencyjny. Jest nim należący do sieci Sezam trzygwiazdkowy hotel.
   
  Jak zapewniają przedstawiciele Hotelu Łańcut, jest to doskonałe miejsce do organizacji konferencji oraz spotkań biznesowych firm z województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.
   
  Nowe miejsce na konferencje w Łańcucie
   
  Hotel Łancut dysponuje oddzielnymi pomieszczeniami, w których mogą być organizowane konferencje. Na ich wyposażeniu znajdują się projektor multimedialny, ekran oraz flipchart. Sale są wyposażone w dostęp do bezprzewodowego Internetu. Obsługa obiektu zadba o przerwy kawowe, hotel posiada też pełne zaplecze gastronomiczne. Do dyspozycji uczestników spotkań pozostaje również przestronny hotelowy parking.
   
  Hotel Łańcut posiada jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Lokal zapewnia pełne wyżywienie indywidualnym gościom, jak również zorganizowanym grupom, a ponadto pozwala na zorganizowanie dużych imprez w gustownie urządzonych, klimatyzowanych salach.
   

   

  Galeria

  • Hotel Łańcut już działa - Hotel Łańcut
  • Hotel Łańcut już działa - Hotel Łańcut
  • Hotel Łańcut już działa - Hotel Łańcut
  • Hotel Łańcut już działa - Hotel Łańcut