Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Loft 1898

Pułaskiego 24K, 16-400 Suwałki
www.hotelloft.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Makowska Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu 721 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Loft 1898

Dwie sale na konferencje w nowo otwartym hotelu Loft 1898 w Suwałkach

Data aktualności: 17-06-2015

  • Dwie sale na konferencje w nowo otwartym hotelu Loft 1898 w Suwałkach - Hotel Loft 1898

    Od 15 czerwca br. gości przyjmuje hotel Loft 1898, który powstał w Suwałkach. Obiekt znajduje się w odnowionym budynku XIX-wiecznych carskich koszar i oferuje dwie duże sale konferencyjne oraz 76 pokoi.


    Nowo otwarty Hotel Loft 1898 zlokalizowany w atrakcyjnej turystycznie części województwa, na Suwalszczyźnie, ubiega się o kategoryzację trzech gwiazdek. Mieści się w budynku zabytkowych carskich koszar, które charakteryzuje surowa ceglana architektura, wykorzystana przez projektanta do stworzenia postindustrialnego charakteru miejsca. W hotelu znajdują się dwie przestronne sale konferencyjne. Pierwsza z nich – Kamedulska - pomieści jednocześnie 300 osób, druga zaś – Ułańska – 120. Obie sale są klimatyzowane i istnieje w nich możliwość całkowitego zaciemnienia.

    Zaplecze noclegowe obiektu to 76 jedno- i dwuosobowych pokoi o zróżnicowanym standardzie. Wszystkie stylizowane są na lofty, czyli szkło, metal i surowa cegła. Ważnym miejscem w hotelu jest restauracja Tatarak serwująca kuchnię kresową oraz europejską. Co więcej, w podziemiach budynku znajduje się klub Dynamit, a także lobby bar traktowany jak wizytówka hotelu oraz spa wyposażone w jacuzzi oraz trzy rodzaje saun. Budowa hotelu trwała trzy lata, a inwestorem jest firma Anatex.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: