Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Loft 1898

Pułaskiego 24K, 16-400 Suwałki
www.hotelloft.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Makowska Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu 721 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Loft 1898

Nowoczesne konferencje w XIX-wiecznym klimacie w hotelu Loft 1898

Data aktualności: 24-02-2016

 • Nowoczesne konferencje w XIX-wiecznym klimacie w hotelu Loft 1898 - Hotel Loft 1898

  Modne współczesne wnętrza oraz najnowsze technologie – nie tylko w salach konferencyjnych, ale również w kuchni – w połączeniu z ponad stuletnią architekturą i wygodą robią ogromne wrażenie. Tak jest i w przypadku hotelu Loft 1989 w Suwałkach. Jednak jego profesjonalizm i oryginalność to nie wszystko…

   

  W otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych, na trasie rowerowej Green Velo w centrum Suwałk znajduje się nowoczesny hotel konferencyjno-rekreacyjny Loft 1898. Nowoczesny, a zarazem zabytkowy obiekt jest atrakcją regionu. Na potrzeby hotelu zaadaptowano budynek XIX-wiecznych koszar carskich, który dziś zachwyca oryginalną elewacją, sklepieniami i arkadami, a efekt ten potęgują nowoczesne surowe elementy w tych częściach hotelu, które zostały dobudowane. Minimalizm wzornictwa plus wspomnienie dawnych czasów nadają temu miejscu postindustrialnego charakteru.

   

  Hotel ma cztery piętra, a na nich rozmieszczone pokoje, sale konferencyjne, restauracja oraz strefa spa. Wszystko w trzygwiazdkowym standardzie i niepowtarzalnym klimacie.

   

  Profesjonalne eventy w nowoczesnych salach na Podlasiu


  Hotel oferuje dwie przestronne sale konferencyjne. Sala Kamedulska powstała z myślą o eventach nawet dla 300 osób, a sala Ułańska pomieści 120 osób.

   

  Obie są klimatyzowane i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny oraz system całkowitego zaciemnienia. Konferencję czy szkolenie można tu z łatwością połączyć z relaksem lub wyjazdem integracyjnym. Oprócz dobrodziejstwa przyrody, która otacza hotel i stwarza doskonałe warunki na rekreację (hotel oferuje wyprawy krajoznawcze, wędrówki szlakiem Jaćwingów i zwiedzanie lokalnych zabytków), także na miejscu jest co robić.

   

  Regionalna kuchnia i komfortowe pokoje w nowoczesnym wydaniu


  Pokoi jest tu 76 w różnych standardach: ekonomicznym, klasycznym, superior oraz studio. Wszystkie komfortowe, przestronne, urządzone ze smakiem. Jednak przede wszystkim w hotelu Loft 1898 można dobrze zjeść. Restauracja Tatarak w swoim menu ma bogaty wybór potraw regionalnych, także z ryb i raków. Jednak te tradycyjne przepisy zrealizowane są z pomocą technik kuchni molekularnej, co podkreśla charakter tego miejsca. W podziemiach hotelu znajduje się kameralny klub Dynamit, który sprawdzi się na wieczorną zabawę, a na popołudniową kawę idealny jest Lobby Bar uważany za wizytówkę hotelu. A jeśli wieczory po konferencji wolimy poświęcić na wyciszenie, hotel proponuje spa. W strefie spa znajdziemy trzy rodzaje saun oraz jacuzzi.

   

  Prócz uznania smakoszy, organizatorów konferencji oraz gości, hotel Loft 1898 zyskał też uznanie ekspertów z Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Za adaptację XIX-wiecznego budynku na potrzeby hotelu obiekt otrzymał tytuł „Budowa Roku 2014 w Regionie Północno-Wschodnim”, a połącznie zabytkowego charakteru budynku z nowoczesnym designem nagrodzono złotą statuetką.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: