Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mazovia

Paderewskiego 1C, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
http://www.hotel-mazovia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Mazovia

Stanisław Dubrow nowym dyrektorem hotelu Best Western Airport Modlin

Data aktualności: 21-07-2015

 • Stanisław Dubrow nowym dyrektorem hotelu Best Western Airport Modlin - Hotel Mazovia

  Na początku czerwca br. hotel konferencyjny Best Western Airport Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim zyskał nowego dyrektora generalnego. Został nim Stanisław Dubrow.


  Stanisław Dubrow to doświadczony specjalista branży hotelarskiej. Karierę zaczynał od hotelu Marriott w Warszawie. Następnie pracował w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance, gdzie przez 10 lat pełnił funkcję dyrektora generalnego. Ponadto zarządzał m.in. hotelami: Windsor w Jachrance, Lidia Spa w Darłowie, Lord w Warszawie, St. Bruno w Giżycku oraz hotelem w Zamku Gniew w Gniewie.


  Best Western Airport Modlin to trzygwiazdkowy hotel oferujący 68 pokoi, centrum konferencyjne z dwiema w pełni wyposażonymi salami, restaurację Piano oraz strefę letnią z ogródkiem piwnym, namiotem plenerowym z bilardem, boiskiem do badmintona i siatkówki oraz wydzieloną strefą na ogniska i integrację. Jego położenie to plus dla organizatorów międzynarodowych spotkań – zlokalizowany jest tuż przy lotnisku Modlin, 20 km pod najważniejszym miastem dla biznesu w Polsce – pod Warszawą.


  - W najbliższym czasie planujemy rozpoczęcie rozbudowy hotelu. Będziemy posiadać powiększoną restaurację, nową kręgielnię, dyskotekę z barem i salą bilardową oraz gabinety masażu i strefę SPA. W bliskiej perspektywie planujemy również rozbudowę kawiarni
  . – mówi nowy dyrektor hotelu, Stanisław Dubrow.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: