Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Gdynia Centrum

Armii Krajowej 22, 81-372 Gdynia
http://www.mercure.com/pl/hotel-3417-mercure-gdynia-centrum-wczesniej-orbis-gdynia/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Piotr Kropidłowski 48 58...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Mercure Gdynia Centrum

Konferencje w Trójmieście - dwa hotele Mercure oficjalnie otwarte

Data aktualności: 01-07-2015

 • Konferencje w Trójmieście - dwa hotele Mercure oficjalnie otwarte - Hotel Mercure Gdynia Centrum

  W odnowionym hotelu Mercure w samym sercu Gdyni 12 czerwca br. odbyła się uroczysta gala otwarcia dwóch hoteli - Mercure Gdynia Centrum oraz Mercure Gdańsk Posejdon. W wydarzeniu wzięło udział ponad 400 osób.

   

  Dziennikarze, przedstawiciele świata kultury i sztuki, politycy i sportowcy  wszyscy razem bawili się 12 czerwca br. na oficjalnym otwarciu hotelu Mercure Gdynia Centrum i Mercure Gdańsk Posejdon. Było doskonałe jedzenie, pokaz live cooking, teatr ognia oraz muzyka na żywo w wykonaniu Miki Urbaniak i Urszuli Dudziak.

  Event poprowadziła Dorota Gardias, a zaczęło się od przemówienia Prezydenta Gdyni - Wojciecha Szczurka. Potem wystąpili Laurent Picheral, Dyrektor Generalny Hotel Services w Centralnej i Wschodniej Europie w Grupie AccorHotels, Gilles Clavie, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy Hotelowej Orbis oraz Marek Przeorski, Dyrektor hotelu. W trakcie imprezy goście zwiedzili pokoje hotelowe, sale konferencyjne oraz restaurację. W hotelowym lobby poruszały się fun tables ze smakołykami i specjalnie dobranymi trunkami. Zwieńczeniem wieczoru był występ muzyczny zdobywczyni Fryderyka, Miki Urbaniak z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak oraz pokaz teatru ognia.

   

  Dwa wyjątkowe hotele na konferencje w Trójmieście


  Mercure Gdynia Centrum, niegdyś Orbis Gdynia, po modernizacji zyskał drugie życie z zachowaniem pamięci i historii tego pierwszego – w jego wnętrzach można dostrzec motyw filmu i żeglarstwa. Hotel leży 100 m od miejskiej plaży i dysponuje bazą noclegową, na którą składa się 294 pokoje w zróżnicowanym standardzie oraz bardzo istotnym dla miasta zapleczem konferencyjnym złożonym z 14. nowoczesnych sal o łącznej powierzchni 1400 mkw.

  Na gali świętowano również otwarcie drugiego hotelu – Mercure Gdańsk Posejdon. Od plaży w Jelitkowie – dzielnicy miasta- dzieli go również zaledwie 100 m. Wyposażony jest w nowoczesne centrum fitness & wellness z krytym basenem z iluminacjami świetlnymi, sauną parową i fińską, siłownią oraz pakietami usług kosmetycznych i masaży. Ponadto, hotel oferuje 151 pokoi oraz 6 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. W obu hotelach są restauracje Winestone, czyli oryginalny koncept wine baru.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: