Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Milenium

Chojnowska 150, 59-220 Legnica
http://www.mojhotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Milenium

Nowe sale konferencyjne w hotelu Milenium na Dolnym Śląsku

Data aktualności: 29-05-2015

 • Nowe sale konferencyjne w hotelu Milenium na Dolnym Śląsku - Hotel Milenium

  W jednym z ważniejszych miast Dolnego Śląska, w Legnicy, powstał nowy hotel konferencyjny Milenium. Położony przy obwodnicy trzygwiazdkowiec działa od kilku dni.

   

  Lokalizacja hotelu Milenium w Legnicy została przemyślana pod kątem gości przyjezdnych. Hotel położony jest tuz przy obwodnicy miasta, jednak nie dalej niż 1600 m od jego centrum. Otwarcie hotelu Milenium wzbogaciło region o kolejne sale na konferencje. Zaplecze konferencyjne obiektu to 4 sale konferencyjne, o łącznej powierzchni 220 mkw. Każda z sal mieści ok. 50 osób, można je również łączyć dzięki przesuwnym panelom.

  Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w sprzęt audiowizualny. Hotel oferuje 81 dwuosobowych pokoi oraz trzy apartamenty urządzone w trzygwiazdkowym standardzie, które dają łącznie 168 miejsc noclegowych. Wśród pokoi dostępnych w hotelu Milenium są również takie, które z powodzeniem przyjmą gości niepełnosprawnych. Co więcej, w hotelu znajduje się restauracja Milenium z 60 miejscami oraz barem, a także nowoczesna strefa spa z częścią VIP. Spa wyposażone jest w sauny suche oraz parowe, jacuzzi oraz natryski. Przy hotelu jest duży parking.

  W drugim kwartale roku (we wrześniu) planowane jest także udostępnienie kompleksu 3 sal, przystosowanych do organizacji eventów różnego rodzaju nawet dla 500 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: