Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mistral Sport

Sportowa 1, 84-250 Gniewino
http://hotelmistralsport.pl/#

Skontaktuj się z obiektem

+48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Mistral Sport

Profesjonalne konferencje w hotelu Mistrzów - Mistral Sport w Gniewinie

Data aktualności: 28-07-2015

 • Profesjonalne konferencje w hotelu Mistrzów - Mistral Sport w Gniewinie - Hotel Mistral Sport

  Niezwykły hotel z niezwykłą ofertą. Hala widowiskowo-sportowa, sale konferencyjne, sala kinowa i pokoje na kameralne spotkania biznesowe w jednym miejscu. To hotel Mistral Sport w Gniewinie.

   

  W północnej części Polski, niedaleko wybrzeża Morza Bałtyckiego, w Gniewinie znajduje się hotel, który całkiem niedawno, bo podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012, wsławił się jako miejsce pobytu reprezentacji Hiszpanii. Fakt ten świadczy nie tylko o tym, że hotel serwuje usługi na wysokim poziomie, ale także o tym, że jest wyposażony w odpowiednie sprzęty oraz wnętrza do przeprowadzenia profesjonalnych spotkań oraz treningów.

   

  Konferencje w hotelu Mistrzów na Pomorzu


  Hotel Mistral Sport w Gniewinie to czterogwiadkowiec. Dysponuje centrum konferencyjnym, zapleczem noclegowym, gastronomicznym oraz strefą spa. Centrum konferencyjne obiektu to bardzo zróżnicowane sale o różnym przeznaczeniu. Największą przestrzenią jest hala widowiskowo-sportowa, która w ustawieniu teatralnym pomieści nawet 900 osób na 980 mkw. Sala widowiskowo-kinowa, na niemal 200 mkw. pomieści w tym samym ustawieniu 170 osób i jest wyposażona m.in. w kabinę symultaniczną oraz scenę z kulisami. Kolejnymi pomieszczeniami w centrum są sale konferencyjne. Dwie z nich pomieszczą po 70 osób w ustawieniu teatralnym, a jedna w połączeniu z restauracją nawet 210 w ustawieniu bankietowym. Ponadto, w centrum konferencyjnym znajdują się cztery sale VIP mierzące po 21 mkw. i mieszczące po 15 osób.

   

  Nocleg z widokiem na stadion


  Baza noclegowa hotelu Mistral Sport to 105 dwuosobowych komfortowych pokoi oraz 8 apartamentów o podwyższonym standardzie, każdy o powierzchni 71 mkw. Wśród pokoi są i takie z widokiem na boiska treningowe oraz stadion. A propos otoczenia hotelu… Gwarantuje ono świetne warunki nie tylko dla sportowców, ale także dla organizatorów m.in. wyjazdów integracyjnych oraz imprez outdoorowych. Ze względu na bliskość Jeziora Żarnowieckiego można zorganizować rejsy, łowienie ryb, czy wycieczki i spacery nad jeziorem. Co więcej? Oczywiście dobra kuchnia europejska w hotelowej restauracji oraz spa wyposażone w hammam, basen, sauny oraz profesjonalną siłownię.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Mistrzowska wigilia firmowa

  Hotel Mistral Sport**** zaprasza do zorganizowania wigilii firmowej w wyjątkowych wnętrzach hotelowej restauracji lub w restauracji regionalnej (300 m od Hotelu) "Trzy Korony". Oferujemy Państwu wyśmienite menu oparte na tradycyjnych smakach wigilijnych, w cenie już od 65 zł/Os. Zachęcamy Państwa...
 • Bal Noworoczny w Hotelu Mistrzów

  Zbliża się czas przełomu roku - czas podsumowań i nowych pomysłów. Zorganizuj Bal Noworoczny w najlepszym Hotelu Północnych Kaszub! Nowoczesne Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino oferuje Ci szerokie możliwośco organizacji szkolenia, konferencji, czy uroczystej gali firmowej....
 • Mud Max

    Mud Max, to ekstremalny bieg z przeszkodami, który pozwoli Tobie sprawdzić granice wytrzymałości. Podejmij wyzwanie i sprawdź się w walce, która rozegra się na odcinku 7 kilometrów. Jeżeli: - lubisz upodlić się w błocie - szukasz nowych wyzwań bo znudziły cię niedzielne...