Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Moxy Katowice Airport

Wolności 90, 42-625 Ożarowice
https://www.marriott.com/hotels/travel/ktwox-moxy-katowice-airport/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Moxy Katowice Airport

Nowa marka Marriotta w Polsce – hotel Moxy stanie w Katowicach

Data aktualności: 21-09-2015

 • Nowa marka Marriotta w Polsce – hotel Moxy stanie w Katowicach - Hotel Moxy Katowice Airport

  Na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach w 2019 zostanie otwarty hotel butikowy marki Moxy, należącej do Marriotta. To nowość nie tylko na polskim rynku, ale i w ofercie sieci Marriott. Hotel będzie miał sale konferencyjne.


  Decyzja o budowie hotelu zapadła 11 września br. kiedy to Chopin Airport Development i Marriott International podpisały umowę franczyzową. Moxy będzie miał bardzo wygodną dla podróżujących lokalizację, mianowicie stanie on na lotnisku w Pyrzowicach, pod Katowicami. Planowane otwarcie hotelu jest na 2019 rok.

   

  Moxy to nowy produkt sieci Marriott. Jest marką ekonomiczną, co nie wyklucza w tym przypadku wyjątkowego stylu i bardzo charakterystycznego ukierunkowania hoteli – na luz i integrację. Hotel zaoferuje 100 pokoi dla ok. 200 osób, rozmieszczonych na 6 piętrach, zaplecze konferencyjne, miejsce do pracy, pokój zabaw z barem oraz parking.

   

  Moxy to hotele butikowe w bardzo wyrazistym, odważnym i nowoczesnym stylu. Dotąd powstał jeden obiekt tej marki – w Mediolanie. Pozostałe hotele czekają na otwarcie, a mieszczą się w największych europejskich miastach, takich jak Berlin, Londyn, Oslo, Monachium oraz Frankfurt.


  Adam Strażecki, Prezes Zarządu Chopin Airport Development podkreśla, że Chopin Airport Development po raz kolejny wprowadza na polski rynek nową markę: zaczęło się od Courtyard by Marriott, potem firma sięgnęła po markę Renaissance, a teraz po Moxy.   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: