Pierwszy obiekt marki Moxy w Poznaniu, a trzeci w Polsce, rozpoczął działalność 4 listopada br. Podobnie jak w hotelach działających w Warszawie oraz Katowicach postawiono na oryginalny design, przestronne i wielofunkcyjne przestrzenie wspólne oraz bardzo szybki bezprzewodowy Internet. Nie zapomniano również o klientach biznesowych. Dla nich w Moxy Poznań Airport otwarto strefę spotkań.

Hotel Moxy Poznan Aiport Poznan sale konferencyjne

Tworzą ją 3 sale na szkolenia oraz zebrania. Największa z nich, "The Library", o powierzchni 47 mkw., posiada trybunę, która pomieścić może 15 osób, cała przestrzeń zaś posłuży na spotkania w gronie maksymalnie 40 uczestników w układzie teatralnym. Biblioteka wyposażona została w rzutnik z ekranem oraz TV LCD (55"), a sama trybuna - w wyjścia USB i ładowarki indukcyjne. Organizatorzy spotkań mogą automatycznie sterować temperaturą pomieszczenia, oświetleniem i zaciemnieniem. Sala będzie doskonałym wyborem dla osób poszukujących miejsca na kreatywne spotkania w nieformalnej atmosferze, których uczestnicy z pewnością zapamiętają oryginalny design z heksagonalnymi stołami czy wygodnymi poduchami.

W zawieszonym nad hotelowym lobby szklanym kontenerze znajduje się boardroom, który przy wspólnym stole pomieści 6 osób. Trzecią salą jest nazwany ze względu na kształt "Okrąglak", ze ścianą tablicową wewnątrz. Za stołem podczas narad lub rozmów kwalifikacyjnych zasiądą w nim 4 osoby.

Industrialne wnętrza inspirowane są zakładami Hipolita Cegielskiego. Do dyspozycji gości Moxy Poznań Airport oddano 120 pokoi, w tym 118 pokoi typu "Standard" z łóżkami oddzielnymi i queen, oraz 2 pokoje premium, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel Moxy Poznan Aiport Poznan sale konferencyjne

Obiekt nie posiada tradycyjnej sali restauracyjnej. Sercem hotelu jest czynny całą dobę bar, w którym goście mogą zameldować się po przybyciu i otrzymać powitalnego drinka. Tu także można umówić się na kawę, wypić koktajl lub zamówić wybrane danie.

Hotel Moxy Poznan Aiport Poznan sale konferencyjne

Zwolennicy aktywnych form wypoczynku skorzystają z całodobowej siłowni. Do Moxy Poznań Airport przynależą 84 stanowiska zlokalizowane w bliskiej odleglości, na parkingu lotniska Poznań-Ławica.