Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Na Skarpie

Okrzei 1B, 58-580 Szklarska Poręba
http://www.naskarpie.net/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Na Skarpie

Trzygwiazdkowe konferencje w górach w hotelu Na Skarpie

Data aktualności: 17-07-2015

  • Trzygwiazdkowe konferencje w górach w hotelu Na Skarpie - Hotel Na Skarpie

    Hotel Na Skarpie, funkcjonujący od lutego br. w Szklarskiej Porębie, oficjalnie został skategoryzowany jako trzygwiazdkowiec. Obiekt dysponuje 31 pokojami oraz salą konferencyjną dla 100 osób.


    Hotel Na Skarpie znajduje się w jednym z górskich kurortów, Szklarskiej Porębie. Swoje zaplecze noclegowe i konferencyjne udostępnił gościom w lutym br. Teraz może pochwalić się oficjalną kategoryzacją – standardem trzech gwiazdek. W hotelu znajduje się 31 pokoi od jedno- do czteroosobowych. Zaplecze konferencyjne to w pełni wyposażona sala, która może pomieścić ok. 100 osób.

    Co więcej, hotel oferuje usługi w strefie spa wyposażonej w jacuzzi, saunę i łaźnię parową. Można również skorzystać z gabinetu masażu. Na terenie obiektu jest także darmowy parking z monitoringiem, ogródek grillowy nad potokiem oraz wypożyczalnia rowerów. W najbliższej okolicy można też pojeździć na nartach – hotel leży 500 m od centrum narciarskiego Ski Arena Szrenica.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: