Konferencje nad samym morzem i jednocześnie w centrum miasta? To nie może się nie udać, i to nie tylko latem. W tak doskonałej lokalizacji i profesjonalnym hotelu, jakim jest Nadmorski w Gdyni, pora roku nie ma znaczenia.

Hotel Nadmorski to czterogwiazdkowiec położony tuż nad Zatoką Gdańską, w Gdyni, rzut kamieniem od Bulwaru Nadmorskiego. Jego świetna lokalizacja sprawdzi się zarówno dla gości biznesowych (bliskość miasta), jak i tych, którzy szukają wypoczynku. Obiekt oferuje komfortowe pokoje, bogate zaplecze konferencyjne, sprawdzoną restaurację, ale to, co go wyróżnia to oryginalne i nowoczesne podejście do biznesu. Obsłudze hotelu przyświeca idea „business positive”, czyli „nie ma rzeczy niemożliwych”. Ciekawe pomysły korespondujące z charakterystyką miasta, niebanalne rozwiązania i spore doświadczenie spowodują, że event organizowany w hotelu Nadmorskim będzie z pewnością wyjątkowy i profesjonalny.

Profesjonalne konferencje w Gdyni

Wybór sal konferencyjnych jest dość spory, a poszerza go możliwość łączenia pomieszczeń. Łącznie jest ich pięć i zajmują ok. 350 mkw. Największy event jaki można tu zorganizować może liczyć 400 osób w połączonych ze sobą salach Perłowej, Bursztynowej i Rotariańskich I i II. Poszczególne sale pomieszczą: Perłowa 80 osób, Bursztynowa 100 osób, Rotariańska I 20 osób, a Rotariańska II 40 osób. Do dyspozycji gości jest również sala Koralowa dla 24 osób. Liczby podane są dla ustawienia teatralnego. Istnieje również możliwość połączenia sali Perłowej z Bursztynową, co daje łącznie ponad 250 mkw. powierzchni konferencyjnej. W hotelu znajduje się także przestronny hall, który służyć może organizacji wystaw. Podczas wydarzeń w hotelu Nadmorskim istnieje możliwość zaprezentowania auta.

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny niezbędny do organizacji profesjonalnego eventu. Co więcej, w hotelu można skorzystać z pomocy wykwalifikowanych doradców MICE.

Nocleg nad brzegiem morza w hotelu z certyfikatem

W hotelu Nadmorskim znajduje się 90 komfortowych i eleganckich pokoi, w tym 4 apartamenty, z miejscem do pracy i darmowym dostępem do bezprzewodowego Internetu. Za obsługę cateringową imprez oraz codzienne posiłki dla gości odpowiada sprawdzona hotelowa restauracja. Skorzystać tu można również za wygodnego lobby baru. Dla aktywnych i poszukujących relaksu hotel poleca Instytut Genesis oraz infrastrukturę do treningu, a także specjalistyczne zabiegi z zakresu fizjoterapii i fizykoterapii oraz biokosmetyki.

Hotel Nadmorski dysponuje podziemnym garażem oraz bezpłatnym parkingiem przy hotelu. Goście mogą tu skorzystać nawet z taksówek hotelowych z możliwością prostego rozliczenia na ogólnym rachunku oraz… informacji turystycznej!

Obiekt może pochwalić się certyfikatem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO oraz systemu HACCP.